Сексът след това

  • 1 234
  • 23
След раждането на много жени не им е до секс, но има и изключения като мен например, които очакват, но не получават Sad
Какво да си мисля, когато мъжът ми предпочита "направи си сам", пред това да бъде с мен?  Thinking
Виж целия пост
# 1
говорила ли си с него newsm78,може би е останал с впечатление ,че не си готова още за секс и не иска да те притеснява newsm78
Поговори с него за това без да се притесняваш newsm51
Виж целия пост
# 2
Обсъждали сме го вече, че съм готова, но явно вече не ме възприема като жена с която може да изпитва удоволствие, а по-скоро като мама със ангажименти.
Не го разбирам обаче, защото след раждането си възстанових бързо фигурата, понеже бях напълняла само с 6 кг. и проблемът не е във външното привличане. Освен това съм със секцио, така че не изпитвам страх или дискомфорт от секс.
Виж целия пост
# 3
Опитай се да го съблазниш, така, че да не може да ти откаже. Wink
Използвай въображението и фантазията си. Мъжете са много податливи същества... Peace
Виж целия пост
# 4
Според мен самата нова ситуация променя някои от мъжете. Моето съпружество също каза че ще изчака докато се почувствам готова... да ама може да има и обратната ситуация. Може би трябва ти да изчакаш докато той се почувства готов. Все пак и неговия живот се е променил. Мои приятели мъже в подобни ситуации, са споделяли, че заради общоприетото мислене че на мъжете винаги им се иска, се чувстват като секс машини и жените не взимат предвит техните настроения, чувства и лични емоции. Мисля че с обсъждане на нещата и оставяне на свободно пространство ще премине този период.

Опитай се да го съблазниш, така, че да не може да ти откаже. Wink
Използвай въображението и фантазията си. Мъжете са много податливи същества... Peace

и това също... Simple Smile

Виж целия пост
# 5
Само едно мога да ти кажа - леко ти завиждам. Не ми беше изобщо до секс, непрекъснато ми се спеше, ходех като сянка, а мъжът ми ме преследваше като империалист по кюшетата вкъщи. Те не казваш колко време е минало от раждането, кърмиш ли. На мен ми беше страшно неприятно да правя секс докато кърмех, може и мъжът ти има такива задръжки.
Виж целия пост
# 6
Озадачих се   newsm78
На жената да не й се прави секс, след като е родила, го разбирам.
Ама за мъжа ...
Може би наистина е добра идея да го съблазниш или да си поговорите открито за това.
Виж целия пост
# 7
Ние имаме подобен проблем покрая бебо съвсем сме занемарили нещата. Когато аз съм на кеф, той е уморен, когато той е в настроение за "игрички" аз не съм. Става ми много кофти понякога и започвам да си мисля разни глупости като например "дали няма да си хване любовница" "сигурно не ме желае вече" и т.н.  Rolling Eyesно все се надявам да се оправят нещата.........
Виж целия пост
# 8
Според мен просто трябва да се престраши проблема обаче наистина сериозен дано го разрешите Peace
Виж целия пост
# 9
Не са минали и два месеца от раждането. Не кърмя, защото след операцията не ми тръгна кърма и сме изцяло на адаптирано мляко.
Предполагам, че проблемът на мъжа ми е по-скоро в загубата на интерес към мен в резултат на новата ситуация. Бих могла да го съблазня, но се страхувам, че той ще продължи да мисли за други обекти, най-малкото във въображението си. Party
Виж целия пост
# 10
а мъжът ми ме преследваше като империалист по кюшетата вкъщи.
hahaha hahaha hahaha това ме накефи:)

Мaxmara може би добър вариант ще е ако можете за една вечер да останете сами. 1dating Ако можете оставете бебо при баба и спретни романтична вечеря по-така музика ...филмче Simple Smile
Сигурно и на него му е трудно да се настрои в новата ситуациа Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Озадачих се   newsm78
На жената да не й се прави секс, след като е родила, го разбирам.
Ама за мъжа ...
Може би наистина е добра идея да го съблазниш или да си поговорите открито за това.

И аз се поучудих доста.Не бях чувала за подобен случай май като се замисля Thinking
Виж целия пост
# 12
Озадачих се   newsm78
На жената да не й се прави секс, след като е родила, го разбирам.
Ама за мъжа ...
Може би наистина е добра идея да го съблазниш или да си поговорите открито за това.

И аз се поучудих доста.Не бях чувала за подобен случай май като се замисля Thinking

Ааааа,  не сте чели достатъчно из форума.  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Озадачих се   newsm78
На жената да не й се прави секс, след като е родила, го разбирам.
Ама за мъжа ...
Може би наистина е добра идея да го съблазниш или да си поговорите открито за това.

И аз се поучудих доста.Не бях чувала за подобен случай май като се замисля Thinking

Ааааа,  не сте чели достатъчно из форума.  Mr. Green

 Embarassed  Не сме като ССФ! Ееех, мечти, мечти!  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
След раждането на много жени не им е до секс, но има и изключения като мен например, които очакват, но не получават Sad
Какво да си мисля, когато мъжът ми предпочита "направи си сам", пред това да бъде с мен?  Thinking
trqbva da opita6 absolutno vsi4ko,za da varne6 interesa mu-6tom se 4uvstva6 dobre,nqma pri4ini da ne go pravite.az mnogo darja na sexa i spored men ne bi sledvalo da ima tabuta i nedorazumeniq.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия