"по-малкото зло"

  • 3 436
  • 106

Анкета

Кой според вас е по-добрият вариант?

Опции:

* Гласуването приключено: сб, 01 сеп 2007, 12:46

Интересува ме процентно кой вариант от горните два е по-подходящ за вас?
Виж целия пост
# 1
Зависи малкото колко е малко.
Виж целия пост
# 2
Говорим теоритично, защото нямам деца, но предпочитам да не ни липсва нищо, а време винаги може да се намери при желание! Избрах първата опция
Виж целия пост
# 3
Гласувах с първа опция, щот при нас си е точно така. А има и друг момент, така не си омръзваме. Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Зависи малкото колко е малко.
ми примерно 1-3 години
Виж целия пост
# 5
Зависи малкото колко е малко.
ми примерно 1-3 години

Блонди май имаше друго предвид--за парите. Rolling Eyes

Иначе(не че съм омъжена и имам деца), но и аз така мисля. Зависи на какво се вика малко. Нали има една такава приказка:на един не му стигат за хляб, на друг--за самолет. Така че относително е.
От друга страна, ако намира дост. време за мен и детето, но няма пари, лошо. Ще почнат скандали, а и без пари освен да се забавляваш вкъщи, не виждам др. алтернатива.
Виж целия пост
# 6
аз съм на принципа, че най-здравите бракове са тези, в които мъжът е винаги в командировка.  Flutter  за мен лично първият вариант е несравнимо по-добър.  Peace
Виж целия пост
# 7
  Първи вариант, въобще не го намирам за зло, то и втория също, де, но ми е по неоправдан, така че едно.
Виж целия пост
# 8
Зависи малкото колко е малко.
ми примерно 1-3 години

Блонди май имаше друго предвид--за парите. Rolling Eyes

Embarassedуф, ами да, май е така.......
ами да речем малкото е между 300-400 лв.
Виж целия пост
# 9
Зависи малкото колко е малко.
ми примерно 1-3 години
Embarassedуф, ами да, май е така.......
ами да речем малкото е между 300-400 лв.

Е, тва е малко. Опция първа в този случай. Crossing Arms
Виж целия пост
# 10
Зависи малкото колко е малко.
ми примерно 1-3 години

Блонди май имаше друго предвид--за парите. Rolling Eyes

Embarassedуф, ами да, май е така.......
ами да речем малкото е между 300-400 лв.

А много-то колко е?
Виж целия пост
# 11
Ако ще почива само събота и неделя срещу малкото пари, то мисля, че в тази анкета нещата не са балансирани изобщо. Все едно да питаш -  какво предпочитате: да работите 40 часа на седмица срещу 50 лв или по 80 часа на седмица срещу сто хиляди лева.

Аз лично предпочитам мъжът ми да работи колкото му е нормалното работно време, а извън него да ми обръща внимание на мен. И го предпочитам пред варианта да работи допълнително и да изкарва още повече пари. Понеже те за мен няма да имат стойността на вниманието и съответно няма да си струват. Колкото повече се работи, за да изкараш едни пари, толкова по-малко ценни са те. (Понеже парите служат за да живееш по-добре, а ако само работиш и нямаш време да ги харчиш, за какво ги изкарваш?).
Виж целия пост
# 12
Ако и аз работя и изкарвам пари,  не го ща да бачка и да го няма при нас. Naughty
Виж целия пост
# 13
Мъжа ми работи, има време за нас и най- вече за малкия и изкарва толкова, че да живеем нормално ... но най- готиното е, че си харесва работата и че е спокоен, не се изнервя ...а спокойствието е най- добрия показател за успеха
Виж целия пост
# 14
Първи вариант - това е и реалността.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия