народни танци във Варна?

  • 880
  • 5
Има ли такова чудо, споделете? Става въпрос за начинаещи- искам нещо по разнообразно от фитнеса, а тая мода със салсата нещо не ми допада- иска ми се хорце да тропна...
Виж целия пост
# 1
Приятелката ми ходи на фолклорна аеробика в х-л "Черно море" - тоячно хорца тропат.
Виж целия пост
# 2
И на мен ми се ходи на нещо подобно. Ама не знам къде предлагат... newsm78
Виж целия пост
# 3
Аз танцувам народни танци от мъничка и мога да ти препоръчам най-добрите!
Значи народни танци във Варна има на много места.Зависи на колко си години и занимавал ли си се до сега с такива танци-ако си над 14-15 и си танцувал преди-запиши се където съм аз-при Юлиян Станев-ансамбъл "Варна" във Народно читалище Христо Ботев.Ако си по-малък\малка запиши се при неговата съпруга-Ирена Станева ансамбъл "Българче" във Детски комплекс.Има също такива танци във Маяковски-незнам сега как се казва-читалището срещу ОУ "Стефан Караджа"-ансамбъл "Зорница"-също са добри.Има и още на едно място-във Македонския дом и във Младежкия дом. Wink
Виж целия пост
# 4
на 25 съм и не съм се занимавала досега. Читалище Христо Ботев ми е наблизо- дали няма да ме приемат там?
Виж целия пост
# 5
Ами това е моят ансамбъл-това е професионален танцов състав.
Но всички са много мили и ще те приемат бързо и ще ти помагат.Много е хубаво защото загрявката е много продължителна и натоварваща.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия