нормално ли е все о6те да се буди но6тем

  • 2 037
  • 62
Милички , мами , имам дъ6тери4ка която е ве4е на седем месеца и все о6те се буди но6тем ,воб6те не спи спокойно.Първо си мислех 4е е гладна ,но ве4е не за6тото папка ка6а слетобед , а ве4ер изяжда 210 мл мляко.После го отдадох на зъбки, но в момента нито са подути венците , нито има някакви друди признаци. newsm78Незнам ве4е / То това безсъние и мрънкане докога? Rolling EyesИма  ли някой с подобен проблем и как се справяте? Cry
Виж целия пост
# 1
Дъщеря ми не спи спокойно и се буди все още от зъбите.  Peace
Виж целия пост
# 2
ела да ни видиш нас... върти се като шугав, буди се, мрънка, плаче, гуши се... нямаме наспиване. А на обяд спи като къпан. Дори не мърда.
Виж целия пост
# 3
Моята също не спеше спокойно.Педито ми каза да и давам Хамомила-хомеопатично е,помага при растеж на зъбки,защото успокоява.Това не го приемай като предписание от моя страна,говори с педито.А,и успокояващ чай на Хип,при нас много помага. Grinning
Виж целия пост
# 4
Все още сме така  Sad.
Виж целия пост
# 5
Ами нормално е.Това,че не са надути венците не значи,че не го дразнят.
Виж целия пост
# 6
Ох,аз вече 9м.сън не съм видяла  Cry Давам хапчета,свещички,чай, ама НЕ! Явно е решил да ме побърка Wink
Виж целия пост
# 7
Ние все още се будим някой път. Зависи си от детето. Не мисля, че трябва да се притесняваш. Нормално е.
Виж целия пост
# 8
При Мария не е точно будене,а размърдване и търсене на мляко.Щом посуче,моментално заспива.Но все пак не спи 12 часа непробудно.Пък и зъби никнат...
Виж целия пост
# 9
на 1 година и 4 месеца е нашата, беше започнала да спи по цяла нощ, сега отново се буди и суче по 1-2 пъти....
Виж целия пост
# 10
От година и месец вече не знам какво е сън по дълъг от четири часа! Twisted Evil Laughing
Виж целия пост
# 11
Ох каката се будеше до 1г.и 10 мес. и това малкото е същото докога ли и то ще ме мъчи през ноща Sick
Виж целия пост
# 12
Нормално е, разбира се!
Виж целия пост
# 13
Моята дъщеря продължава да се буди нощем. Досега ако се е будела и ревяла за вода, зъби, мляко и т.н...сега става да пишка, да пие вода, пада от леглото..и т.н. Мен отдавна нощното ставане не ми прави впечатление. Като беше по-малка бях преместила кошарката до нашата спалня и без решетката, за да съм в непосредствена близост и да не се налага непрекъснато разхождане.
Виж целия пост
# 14
Моя син също се буди по 1-2 пъти нощем. Не вярвам да е от град, но аз си го кърмя и за да се храни, и за да се успокои, и за да ми поддържа лактацията. Ставането не ми пречи, като го преместя в стаята му заспивам мигновено!  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия