28 ОДЗ, яслената група,много съм притеснена

  • 2 205
  • 2
Детенце тръгва на ясла този месец, а е само на 1,1 г. и много се притеснявам. Ако има мами, чиито дечица ходят там бихте ли споделили как е. Всичко ме интересува, за каквото се сетите. До къде влизам аз с дечко, т.е. откъде го взима госпожата, аз ли го преобличам, мога ли да му занеса шишето с водата, какво друго да му нося. Как се отнася персонала с децата, помага ли за по бърза и лека адаптация, и така нататъка. По колко дечица са в група и колко персонал се грижи за тях. Толкова ми е притеснено, че сигурно ще ви се сторят глупави моите въпроси, но съм сигурно, че и вие сте си ги задавали.
Предварително благодаря за отговорите ви Hug
Виж целия пост
# 1
Не се притеснявай. Лелките са много печени, сестрата също. Отначало го взимаш на обяд, после остава и да спи там. Аз не съм му носила вода, влиза се до входа, госпожите ги поемат след това. Синът ми се адаптира много лесно, там го научиха да използва гърне и да се храни сам, изобщо стана си самостоятелно дете. Храната също е много хубава. Единственото ми притеснение бяха болестите. Не се сещам какво друго да кажа - ако има нещо питай.
Виж целия пост
# 2
Мерси много за отговора Hug
Говорих и с две майки, чиито деца са минали оттам преди 2/3 години и те са с много хубави мнения от там.
И аз се притеснявам от болести, че досега не сме боледували, даже настинка не е имал, но ще видим, дано да се разминаваме леко Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия