Час при д-р Г. Стаменов

  • 5 044
  • 71
Здравейте, Имам записан час за д-р Стаменов за първоначален преглед на 22.09.2007 г. от 10 ч.
Ние няма да ходим на този преглед, ако някой иска може да го ползва.
Виж целия пост
# 1
Здравейте, Имам записан час за д-р Стаменов за първоначален преглед на 22.09.2007 г. от 10 ч.
Ние няма да ходим на този преглед, ако някой иска може да го ползва.
изпревариха ли ме ве4е? SadМного искам да ползвам 4аса Embarassed
Виж целия пост
# 2
Поздравления за това,че предоставяте часа,вместо да отиде на хаос Simple Smile
Като знам ,че часовете при д-р Стаменов са за след една година ,май ще настане стълпотворение от желаещи Simple Smile
П.С.Да се запиша и аз в списъка
Виж целия пост
# 3
Благодаря, че ни предоставяш подобен шанс-да отстъпиш часа си Hug И аз ще играя за него, пък каквото стане-всичко е до късмет.
Успех и на теб във всичко
Виж целия пост
# 4
з също съм кандидат за този час и ако искаш и ти се налага мога да ти преотстъпя моя за 15.03.2008 г.
Виж целия пост
# 5
Който превари-той ще натовари.
ИМАМ ВЯРА се обади първа и на нея съм й го преотстъпил, стига да няма проблем от самата клиника.
Виж целия пост
# 6
Който превари-той ще натовари.
ИМАМ ВЯРА се обади първа и на нея съм й го преотстъпил, стига да няма проблем от самата клиника.
Благодаря ВИ от сърце!Опитах се да ви пиша нма ли4ни,но ви е претоварена пощ.кутия.
Казаха ми да званна след 5 септември ,защото сега нямало никой от екипа там.Като званна ще кажа какво е станало.
Още веднъж едно голямо БЛАГОДАРЯ! Hug
Забравих,най-важното-Честита бременност!Как се полу4и?Бъдете много щастливи?
Виж целия пост
# 7
ИМАМ ВЯРА... ,много се радвам,че ще отидеш скоро на преглед и няма да чакаш чак Март,стискам палци нещата да започнат да се оправят при теб! Grinning
Виж целия пост
# 8
ИМАМ ВЯРА... ,много се радвам,че ще отидеш скоро на преглед и няма да чакаш чак Март,стискам палци нещата да започнат да се оправят при теб! Grinning
и аз много се радвам!Дано да стане! Hug
Виж целия пост
# 9
ИМАМ ВЯРА,от сърце ти желая успех Hug
Виж целия пост
# 10
ot vse sarze vi molia da mi pishete nomera na dr. Stamenov za da si zapisha chas pri nego ili ako niakoia ot vas moje da mi predostavi svoia chas.Blagodaria vi predvaritelno.
Виж целия пост
# 11
 vesela80 виж тук
http://www.invitro-bg.com/display.php?page=where

гр.София,
бул. “Гоце Делчев” № 46.
Телефони за контакт: 02/ 965 57 40
Успех Peace
Виж целия пост
# 12
Здравей! След няколко дни ще разбера дали мога да ползвам часа на  dimbodi,ако вси4ко е наред ще ти отстъпя моя час за 22 март 2008!
Виж целия пост
# 13
Защо да не може newsm78 newsm10 newsm12 newsm17
Виж целия пост
# 14
мисля,4е няма да има проблем!ще пиша пак! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия