бебешко спално бельо?

  • 7 478
  • 24
от къде да купя хубави спални комплекти за новородено? Да си призная нищо не разбирам от материи, сега гледах тук в разни сайтове, ами то пише, че са все от крепон и хасе, е няма ли от памук и не е ли от памук най-хубавото или може би аз бъркам? Ако е удачно кажете ми и от кои производители да търся / в онлайн сайтовете като че ли преобладават Herding - добри ли са незнам?/// , те са доста, затова не мога да преценя кои са качествените и кои само шаренки,      а така също и за одеалцата, въпросите са ми същите - материи? и кои производители? / гледах едни одеалца на Самоковска текстилна компания, дали са добър избор?//
Виж целия пост
# 1
Хасето обикновено е памучно, така че купувай смело. Специално за одеалца и чаршафи май е по-добре директно от магазина да си ги купиш за да може да ги пипнеш, да видиш хубаво размерите. Аз съм купувала бебешко одеалце и от Метро
Виж целия пост
# 2
и аз гледах на Хердинг ,но май нямат долни чаршафчета или поне са поотделно Sad
Виж целия пост
# 3
Аз наскоро поръчах от ранфорс (100 % памук) на българска фирма. Изключително красиви са. Намерих им имейла от тема тук - Мария Дизайн е фирмата. Ще ги доставят в началото на септември, понеже искам и артикули извън каталога. Междувременно видях техни модели в Пигис Хаус. Иначе ми писаха в кои магазини продават техни стоки и къде им е склада. Ако се интересуваш, мога да дам мейла им Hug
Иначе като се роди дъщеря ми, взех на Арбор (мебелната фирма, на която ни е креватчето) - комплекти от хасе, включително с обиколници. Доволна съм.
Одеалца имам всякакви - дебели на Baby Perla (страхотно чувалче) и на Aziz bebe. На Азиз имам и по-тънки памучни. Тип памучни пелени пък взех от Щъркел. Български са.
Виж целия пост
# 4
И крепона и хасето са памучни материи.
Одеала от Самоков имам и аз-доволна съм,и те са памучни.
Виж целия пост
# 5
Аз купувам на ТАС, 100% памук, много мекички, стархотни десени, ето тук можеш да разгледаш:
http://nani.bg/index.php?manufacturers_id=1&osCsid=fe4561d91 … 79779443809941e15
Виж целия пост
# 6
И крепона и хасето са памучни материи.


Има и хасе смес с полиестер, така, че чети внимателно съдържанието. А когато то не е обявено (има и такива случаи), със сигурност не е 100% памук. По-фина и мека тъкан от обикновеното хасе е Ранфорс, то е 100% памук, ето виж тук!:
Виж целия пост
# 7
ами бих ти препоръчала комплектите на БЕБЕТО те не са от хасе а от  по- мекичката материя пуплин и са красиви.
Виж целия пост
# 8
Аз купувам на ТАС, 100% памук, много мекички, стархотни десени, ето тук можеш да разгледаш:
http://nani.bg/index.php?manufacturers_id=1&osCsid=fe4561d91 … 79779443809941e15

 Peace За качеството му две  мнения няма. Ако някой иска да разбере какво е истинско хасе от най-високо качество фино, гладко - това е марката.  Понятието българско хасе се опорочи - качество не е това, което беше преди, т.е. не е чист памук. Имам комплектчета, ползвам ги вече 3-та година - цветовете им не са се променили, като нови са.
Виж целия пост
# 9
Аз купувам на ТАС, 100% памук, много мекички, стархотни десени, ето тук можеш да разгледаш:
http://nani.bg/index.php?manufacturers_id=1&osCsid=fe4561d91 … 79779443809941e15

 Peace За качеството му две  мнения няма. Ако някой иска да разбере какво е истинско хасе от най-високо качество фино, гладко - това е марката.  Понятието българско хасе се опорочи - качество не е това, което беше преди, т.е. не е чист памук. Имам комплектчета, ползвам ги вече 3-та година - цветовете им не са се променили, като нови са.


Да не би да искаш да кажеш, че когато на продукти от българско хасе пише 100% памук производителите лъжат с етикетите???

Наистина има и хасе смес с полиестер, но такова има и българско, и турско ...
Виж целия пост
# 10
Вис Виталис имат страхотни комплектчета от трико - невероятно меки и красиви. Виждала съм ги в Хипо ленд. Имам одеалце на Самоковска текстилна компания - като материя е страхотно, единствено десените не са толкова готини като на Хердинг, например...
Виж целия пост
# 11
аз ползвам на фирма IMID (български са) и съм много доволна. сега май са сменили десените, но хасето е много качествено.
Виж целия пост
# 12
nati_nat, не бих била толкава категорична. Може би има български фирми, които имат и хубави продукти, но моите покупки, за съжаление,  не са били от тях. Вероятно има и турски, които не са с добро качество, но за TAC специално качеството е без коментар. Цената им си отговаря на качеството и обратното - качеството си има цена.
Виж целия пост
# 13
в бебешките магазини има спално бельо можеш да купиш без да се притесняваш дали е хасе



Виж целия пост
# 14
Има и хасе смес с полиестер, така, че чети внимателно съдържанието. А когато то не е обявено (има и такива случаи), със сигурност не е 100% памук.

Точно така е  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия