iskam dete

  • 1 093
  • 10
 Cry mnogo iskam da si imam momi4ence no nemoga da zabremeneq kajete mi na kakvo se dalji tova  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
май мястото на темата ти не е тук,успех!
Виж целия пост
# 2
успех, но има цял подфорум искам бебе  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Съжалявам, че не мога да ти отговоря, защото ако знаех на какво се дължи щях все да съм забременяла последните 26 месеца. Не искам да звучи остро, но тук повечето момичета опитваме от доста време и 4 месеца не ми се виждат период достатъчен за притеснения и крайни изказвания от рода "немога да забременея". Пробвайте си спокойно, наслаждавайте се един на друг и ако до 1 година не стане (зависи и от възраста ти) тогава почни да се тревожиш. Ако пък толкова те притесняват тези неуспехи може и сега да отидете на доктор. А относно това, че искаш момиченце вече никой не може да ти помогне - Божа работа.
Виж целия пост
# 4
Само лекар може да ти отговори на този вьпрос...
Има Библиотека в този форум...поразрови се и 4ети.За какьв 4еп е тази анкета Thinking newsm78
Виж целия пост
# 5
4 месеца не е много време. Ако мине година и оЩе не ства посетете клиника по стерилитет. Овулация следиШ ли си?
Виж целия пост
# 6
За какьв 4еп е тази анкета Thinking newsm78

Искрено ме разсмя  tooth!

  love001  love001  love001
Виж целия пост
# 7
Ние чакахме повече.Успокой се бебето ще дойде тогава,когато наи-малко го очакваш. Peace

п.п.Оправи си анкетата.
Виж целия пост
# 8
попрочети малко библиотеката,успех Peace
Виж целия пост
# 9
муци  и аз искам бебе а ма трета година го няма още отиди на лекар ,някакви изследвания правила лиси,а и момичетата са ти на писали че четири месеца са нищо   успех Hug
Виж целия пост
# 10
Само лекар може да ти отговори на този вьпрос...
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия