странен цикъл

  • 813
  • 12
С мен се случи нещо много странно.
Цикълът ми винаги е бил 28 дена, като кръвотечението е 4 дена. Това е било винаги така.

Но този месец ми дойде с 10 дена по - рано и продължи 10 дена обилно. Преди това имах леки болки (не постоянни, а периодични и по - скоро наподобяваха на предменструални болки).Утре си записах час за преглед doctor, но нещо не съм спокойна. Sad Пожелайте ми късмет Praynig и дано не е нещо сериозно. Много се притеснявам.

Ако на някоя от Вас се е случвало нещо подобно споделете, за да съм подготвена какво мога да очаквам.

Виж целия пост
# 1
Аз имам друг проблем. от както родих преди почти 3 мес. още не ми е идвало. Само един ден ми процапа и това беше. Нормално ли е . На вас момичета кога Ви дойде? Много се притеснявам и мисля да посетя скоро моята докторка.
Виж целия пост
# 2
Късмет Hug
Виж целия пост
# 3
Аз имам друг проблем. от както родих преди почти 3 мес. още не ми е идвало. Само един ден ми процапа и това беше. Нормално ли е . На вас момичета кога Ви дойде? Много се притеснявам и мисля да посетя скоро моята докторка.
Кърмиш ли. Аз кърмя и вече 7 месеца нямам менструация, а гинеколога каза скоро и да не чакам Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Az@, ако кърмиш, е нормално да не ти дойде и 6-7 месеца, че дори понякога и повече. Не се притеснявай, но ако имаш съмнения все пак - иди на лекар.
ivros, това може да се дължи на резките смени в климата през последния месец - от много горещо, до дъжд и влага. Но най-добре си е чичо доктор да се изкаже. Не му мисли, да се притесняваш излишно! Успех ти желая!    bouquet
Виж целия пост
# 5
Не искам да съм лош пророк, ама каква е вероятността да си забременяла? Защото понякога и така става и плода се отхвърля. А може и от жегите да е, най-вероятно.
Виж целия пост
# 6
Там е работата,че кърмих до почти 2 месец. И вече не кърмя а още не ми е дошло.
Виж целия пост
# 7
Успех  Hug Преди 2 години имах подобен проблем - само че при мен започна да идва когато си иска, караше по 20 дена и го нямаше по 10  Crazy Всички изследвания си бяха ОК и доктора каза, че съм странен случай за медицината. Нещата се оправиха с противозачатъчни, а няколко месеца след като ги спрях забременях - според педито, това беше другият начин да се оправят нещата  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
аз имах подобен проблем преди два месеца - не ми идваше и тва е Mr. Green.Правих тестове - отрицателни и така..........на доки Mr. Green.Изписа ми дуфастон и като си го пийнах всичко си дойде на мястото Peace
Виж целия пост
# 9
След раждане е нормално цикълът да се промени. Толкова хормони са се променили.
Първите пъти след раждането ми беше толкова обилен, че бягах от леглото до тоалета, за да не изцапам всичко, сядах на хавлийка - ако пропусна да не изцапам дивана  ooooh!
Сега вече е по-нормално, но в дните но овулацията си вече половин година имам леко розово зацапване.
Виж целия пост
# 10
Az@, ако кърмиш, е нормално да не ти дойде и 6-7 месеца, че дори понякога и повече. Не се притеснявай, но ако имаш съмнения все пак - иди на лекар.
ivros, това може да се дължи на резките смени в климата през последния месец - от много горещо, до дъжд и влага. Но най-добре си е чичо доктор да се изкаже. Не му мисли, да се притесняваш излишно! Успех ти желая!    bouquet
................най-добре......... Пиши какво казва докито.... Peace
Виж целия пост
# 11
Да Ви кажа на всички - всичко е наред.
Доки каза да наблюдавам 3 - 4 цикъла и ако има отново нещо което ме притеснява пак да отида на преглед.

Благодаря на всички за подкрепата.
Виж целия пост
# 12
И аз да Ви се похваля. Дойде ми на 01,09 разминах се с доктори и т.н.т Всичко е наред малко по- обилен и болезнен, но какво от това. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия