Един въпрос..за възрастта и бременността .

  • 10 334
  • 76
Здравейте момичета! Най-напред искам да пожелая на всички, които искат и опитват да имат бебе - да се сбъднат мечтите им и да бъдат възнаградени с прекрасни малки същества, които да озарят и изпълнят с щастие живота им Simple Smile Стикам ви палци!

На тези, които са вече бременни - лека бременност, леко раждане и леко майчинство Simple Smile

А сега да се пресрамя и да си задам въпроса Simple Smile

Имам дъщеря на почти 10 години - винаги съм казвала, че най-щастливият миг в живота ми беше мигът, когато я взех в ръце и почувствах топлината на малкото й телце Simple Smile

Годините минаха бързо-бързо, тя вече е голямо момиченце, почти госпожица.... а аз почнах пак да си мисля за бебе.....

Родих на 26, имах лека бременност, леко раждане.... сега съм на 36 и искам пак да изживея това щастие Simple Smile

Искам да попитам... има ли други, заченали с второ дете на моята възраст.... да споделят опит, мнения Simple Smile

Веднага казвам, че не се страхувам, абсолютно убедена съм какво искам и не бих желала някой да ме разубеждава, разколебава или отчайва... Simple Smile Просто бих се радвала ако открия сестри по съдба Simple Smile

Аз самата съм позитивен човек и бих искала такъв да бъде и духът на тази тема Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Аз опитвам да забременея.
Само, цифрите са го-големи Wink
Виж целия пост
# 2
споко. има почти на толкова, които още по веднъж не са се отчели. моя милост, например.
Виж целия пост
# 3
миличка, аз чакам 3-то дете и съм вече на 32, мъжът ми е на 40
имам две по големи дечица момченце на 12 и момиченце на 10
Все още не съм им казала , защото малко се притеснявам, но момичетата тук във форумите са толкова мили та получих куп полезни съвети от тях как да им съобщя! Иначе нито за миг не съм си помислила че допускам грешка или сме прекалено стари за това! Желая ти правилен избор и успех!
Виж целия пост
# 4
Хей, радвам се че имам съмишленичка Simple Smile
Пожелавам ти успех Simple Smile
Дай Боже скоро да видя едно "Бременна съм!", постнато от теб някъде из форума Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Хей, миличка Зора,
аз съм на 33 и тепърва ще си изпълнявам дълга пред обществото Stuck Out Tongue или поне се надявам!
Моя приятелка на 37 роди преди няколко месеца второто си детенце и е невъобразимо щастлива. Искаше момиченце- получи момиченце от щъркела.
И е много по-спокойна и добра майка от първия път, както тя твърди!
Няма по-хубаво нещо от това!
Късмет и успех!
Виж целия пост
# 6
Предният отговор беше за Lali.
Ас този казвам на JuliS - да са ти живи и здрави дечицата Simple Smile
И.... лека бременност Simple Smile

Как се чувстваш? Както при предните ли две?
Виж целия пост
# 7
Dazy, благодаря за думите ти Simple Smile
Много ме зарадва с тази история за твоята приятелка Simple Smile
Аз бях много старателна и съвестна млада майка... чак май прекалено старателна Simple Smile
То не бяха притеснения, тревоги.... сакън да не се разплаче бебчо... В родилното само като писнеше дъщеря ми и скачах да видя какво става и питах сестрите - ама какво й има защо плаче???....
А жените с второ дете ме успокояваха - абе остави го да си плаче - това му е работата, колко има да плаче още Simple Smile

Та така .. с времето свикнах с майчинството, спрях да се шашкам и за най-малкото.... и си мисля, че сега ще бъда по-спокойна и уверена майка Simple Smile Най-малкото няма да се тревожа излишно Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Да! Само че много по спокойна и уравновесена! Иначе"Да чукам на дърво" засега нямам никакви проблеми. Между другото генекологът ми ми каза че все по често  имал пациентки над 30 дори в момента води една която е на 42 и въпреки че се води"рискова бременност " заради годините си - всъщност била съвсем безпроблемна. Явно спокойствието и уравновесеността които идват с годините си казват думата!
Виж целия пост
# 9
Здравей Зора и добре дошла !  Grinning
Аз пък от два месеца съм на 33 и опитваме за трето .
Виж целия пост
# 10
Aз съм на 39 с 18 годишна дъщеря и 9 месечен син. Нормална бременност и нормално раждане. Успех! Децата подмладяват. Grinning
Виж целия пост
# 11
A az shte stana na 33,v jivota mi samo razdeli,ne moga da nameria podhodiashtia chovek do men,kopneia za bebe.Vsichki me plashat s tova che kato stana na 35 e dosta riskovano....no kato niama izgledi...uspeh!
Виж целия пост
# 12
Майка ми роди сестра ми на 39, имаме 11,5г разлика. Беше много хубав подарък за мен!!! Нямаше памперси, още си спомням как всеки ден гладех пелени за да се дезинфекцират. Много помагах на майка ми и ми беше интересно!  Grinning
Виж целия пост
# 13
55 Здравей и от мен Зора аз съм от три месеца на 35 с две деца на 12 и 9 години и от три месеца опитваме за трето. Добре дошла сред нас, желая ти успех в прекрасното начинание  newsm07 . Дано скороро се похвалиш с  EFP
Виж целия пост
# 14
Здравей и от мен .Аз съм на 35 със син на12 и дъщеря на 3 години. Септември чакам третото си бебе. В началото и аз се притеснявах от възрастта, но и тук във форума и моя доктор  доста ме успокоиха. Така че вече съм се отказала от разните му генетични изследвания.Освен това като че ли тази бременност ми е най-лека.При предишните все нещо ме болеше, дърпаше поради проблеми с костите от първата бременност, но този път засега поне всичко е о.к.Така че успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия