Предложение за работно време на форума на бг-мамма!!!!!

  • 2 296
  • 48
Скъпи съфорумци...

След като тази вечер моята половинка заспа отново, за пореден път сам(добре,че като изпълнявахме плана за демографския прираст все още бяхме без интернет); след като имам няколко загорели манджи; след като активното ми време е все около малките часове; след като на Предпочитани съм сложила линка на форума на първите места; след като вместо Без радио не мога(на Лили Иванова) вече пея - Без форума не мога; след като вече и децата ми знаят що е форум, знаят никовете на повечето форумци тук, информация за тях и е нещо нормално мама да е във форума; когато ходех на работа - кратки 6 месеца, но цялата служба накрая четеше форума бг-мамма; вече ТВ не гледам и не помня от кога не съм гледала,щото предпочитам да съм тук  и т.н., и т.н.........

Предлагам......

Да се въведе работно време на форума! За да си свършвам работата навреме!Не че не я върша...Добре,че Лео дава бързи рецепти в готварския,че от глад не сме умрели още.....


Моля, споделете издънките си,които сте направили докато сте били във форума! Защото имаше предложение да се направи Съюз на изгонените и хвърчащи мами през терасата заедно с компа и форума, бихте ли членували в него и има ли бъдеще един такъв Съюз?

Ето....и сега...благоверния спи, децата спят, уредите си работят по предназначение, и в къщи се чува само тракането ми по клавиатурата...Нормално ли е това???????Часът е вече 00.15ч! А и като гледам...потребители колко искаш...значи...не съм сама.....

п.п. забравих и пустото му висене пред компа около началото и края на ББ.....то тогава се бях сраснала с темите и коментарите......
Виж целия пост
# 1
  Редувайте се на смени, въведете някакъв ред! У нас са благодарни, банкети вдигат. Дадохме няколко изгорени филии курбан, но никой не прави драми, щото аз съм единствената, която знае къде се намира шкафа с чорапите Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Подкрепям предложението с две ръце.
Добре,че все още нямам нет в работата, щото тогава вече щеше да е пълна трагедия. Rolling Eyes
Определено не си сама.Мъжа ми спи на дивана, детето си легна още в 9, аз постоянно мрънкам,че съм недоспала и в същото време все още не съм си легнала.Какво ми пречеше примерно да си легна към 10 и да се наспя, а?А? Ми как кво....
Издънки общо взето нямам, но едно от първите неща ,които правя сутрин е да включа компютъра, понякога храня детето пред компютъра ooooh! ooooh! ooooh!,мани-жалка история.... Joy Joy Joy

Виж целия пост
# 3
ооо у нас има борба за компа вечер щото и мъжо е модератор в друг форум и става една....... Crazy добре,че се разминаваме с часовете-аз обичам да стоя до късно,той става рано-ама от цялата работа-секса е по случайност ако се засечем в банята Mr. Green

обаче съм забеязала,че като нямам нет-което е само няколко дни в годината у нас всичко светва от чистота и има сготвено първо ,второ и десерт Joy
Виж целия пост
# 4
Аз съм зависима от форума, като не вляза един ден и се разболявам Laughing Ако има работно време какво ще правя когато няма форум и детето спи?  bowuu
Виж целия пост
# 5
Ми мамоо цоцоланке,туй нащо си и слободна работа,я ако трябвада спазвам стриктно работно време да видиш дали шъ вися тука.Ама голяма работа,че утре чаветата ще станат преди мен,голямото ще вика мамоо хайде беееее,малкото хю пфю ще ме усфиркъ.
Виж целия пост
# 6
От 8 сутрин, до 8 вечер, и един час обедна почивка от 12 до 1 за хранене на децата.
Доста зависими има тука май, но засега все още няма сериозно пострадали.
Никога не е късно и това да се случи.
Да му мислят тези, дето са от другата страна на земята, как ще си оправят времето.
Виж целия пост
# 7
Ооооооох. ooooh!
Гледам, че поне спите повече от мен.. Crazy
Виж целия пост
# 8
Ще ви "рестриктнат бг-мамата" като едното чудо. На тази тема се смях с глас.
Аз съм против работно време. Правете си сметката и изчислявайте минутките Laughing за висене, сушене, подготвяне и готвене из форумите. И не се оправдавайте после, че сте загорили манджата.
Виж целия пост
# 9
Висенето във форума си е мое лично пространство и аз си го пазя със зъби и нокти  Mr. Green е понякога става причина за семейните военни действия, но то пък има ли значение как точно ще разтоварваме напрежението.
Произшествия - нямаме, но то и аз съм винаги с едно ухо към децата, виж домакинството наистина страда, но пък аз разцъФтявам  Mr. Green

С две думи - работното време при мен е 25 часа - и все недостига Crossing Arms
Виж целия пост
# 10
Заплахата , че ще ми резнат нета е .....мноооого истинска - като имаш предвид , че изкарах цялата си отпуска от 50 дена + съботите и неделите  у форума , почти - имам и болежки и схващания на ... онуй място . Много се разболях - форумски някак ...как ще я карам като тръгна от понеделник на работа ...нинам....
Виж целия пост
# 11
обаче съм забеязала,че като нямам нет-което е само няколко дни в годината у нас всичко светва от чистота и има сготвено първо ,второ и десерт Joy
Е,това  ме довърши.... Joy Joy Joy,макар,че и у нас определено се отразява положително липсата на нет..........и добре,че и татито ни си има форум,че иначе отдавна и аз да съм с резнат кабел
Виж целия пост
# 12
Хиля се яко... Joy Joy колкото пъти го погледна това:
Заплахата , че ще ми резнат нета е .....мноооого истинска - като имаш предвид , че изкарах цялата си отпуска от 50 дена + съботите и неделите  у форума , почти - имам и болежки и схващания на ... онуй място . Много се разболях - форумски някак ...как ще я карам като тръгна от понеделник на работа ...нинам....

И аз натам вървя.... hahaha
Виж целия пост
# 13

обаче съм забеязала,че като нямам нет-което е само няколко дни в годината у нас всичко светва от чистота и има сготвено първо ,второ и десерт Joy
Ааа, не само у вас, да знаеш.. Joy
Виж целия пост
# 14
Заразата е масова и много сериозна  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия