Как да направим детски кът в парка...

  • 980
  • 4
Здравейте момичета...все още не съм измислила заглавие на темата,но ми се иска да помислим заедно за нещо...живея в София .а тук има все- по малко градинки за децата ни,за сметка на блоковете...имаме малък парк,който се посещава от деца на различна възраст и всяко от тях си иска местенце в което е що годе защитено...големите си искат да си карат големите колела,малките не знаят какво искат ,но ние си ги пазим и им търсим място...хората с кучетата си искат да си разхождат животинките...всеки си търси място под слънцето...вече сте се запитали защо тая тема е тук...Имахме и имаме идея да направим място в което най- малките да си играят без да си пречим с другите...да обособим място между дърветата...да го оградим и да е само за най-малките...пускам тук темата защото сте пълни с нестандартни идеи...пари няма...с подръчни средства, дали можем да измислим нещо...сигурна съм че това би послужило и на други мами и дечица...съседна градинка бе изчистена наскоро ...малката ми е на 2 години и там беше пълна мизерия...сега е изчистена и през няколко метра пише, че е изчистена от Герб...ми за две години,за пръв път...преди това незнам...не искам темата да се превърне в дискусия кой прав кой крив...ако имате идеи ,как да заградим пространство между дърветата или по скоро с какво...децата да не могат да излизат от там ако мама не ги вземе ...да не влизат кучета... и да не им налети някои батко с колело...всяка от нас ще донесе кофички ,лопатки,играчки...да си е за децата...нещо като детско кътче...може и малък пясъчник да има...и да ме прощават от общината само да дойде някой да си търси правата...Знам че ще измислим нещо момичета ...  bouquet
Виж целия пост
# 1
Първото, което ми хрумва за заграждане и да е що-годе евтино /щом няма пари/ е най-обикновена мрежа. Мрежата може да се захване освен за дърветата и с дървети колчета, които вие ще направите. Може и врата пак от мрежата да се направи. Е, няма де е като с оградка, но пък поне ще сте заградени. Пясъчник направете като изкопаете малко в почвата, за де се получи "легло" за пясъка и готово. Пясък може също да си купите. Той също няма да струва много.  Peace Идеята е страхотна и щом има ентусиасти, ще се получи.  Laughing  bouquet
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти много...идеята ти наистина е добра...  bouquet
Виж целия пост
# 3
След като направите кътчето, искаме снимки.  Wink  bouquet
Виж целия пост
# 4
До блока на свекърва ми имаше детска площадка на 30 години, пързалката е горе-долу здрава , но люлките за нищо не ставаха. В непосредствена близост започна строеж на нова кооперация и на площадката постоянно беше пълно с камиони и материали за строежа. Касиерката на блока ( момиче на 20 и няколко ,което има малко детенце ,говори с работниците , с шефа, обеща им каса бира ако поправят люлките и те го направиха, сега имат най-хубавите и здрави люлки в Търново, ако четеш това Таня поздравявам те!Така че дерзайте, ако всеки се включи с каквото може, пари дори няма да са нужни Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия