Колко време след секцио....

  • 3 106
  • 23
Колко време след секцио се слага ластичен колан или гащи-колан за прибиране на корема?
Виж целия пост
# 1
и мен ме интересува, ще следя темата  Peace
Виж целия пост
# 2
Като се пребрах от болницата на 6-тия ден сложих. Peace
Виж целия пост
# 3
Аз не съм слагала, прибра ми се корема и без него. 3 месеца след раждането вече нямаше и помен от него  Peace
Виж целия пост
# 4
Сложих още в болницата,на 2 ден,защото с него ми беше по-лесно да вървя.Но пък ми създаваше проблем с газовете(извинете за думата),и го махах от време на време.После вкъщи,когато вече нямах проблем със стомаха и се захраних,го сложих пак.Но не е вълшебен,само от него няма да ти се прибере корема,той само помага малко.  bouquet
Виж целия пост
# 5
Аз не съм слагала, прибра ми се корема и без него. 3 месеца след раждането вече нямаше и помен от него  Peace
newsm10
Виж целия пост
# 6
Този колан е само, за да изглеждаме добре за момента. Той не ти стяга корема. Единственият начин за стягане на корема е спортът. А за след секцио изобщо не е препоръчително да се пристягаш с колани.
Виж целия пост
# 7
 Не съм слагала изобщо-корема ми се прибра след 2-3 месеца.
Виж целия пост
# 8
Аз не съм слагала, прибра ми се корема и без него. 3 месеца след раждането вече нямаше и помен от него  Peace

И аз така. По-добре не си изнежвай мускулатурата, като я свикваш да се поддържа от колан.
Виж целия пост
# 9
Не съм слагала!
Виж целия пост
# 10
И аз не съм слагала  Peace
Виж целия пост
# 11
Не съм слагала. Четох доста "за" и "против" колнаите. Корема ми се прибра до нормалното за мен положение.
Виж целия пост
# 12
Не съм слагала, нито съм се интересувала! Peace

Коремът ми беше обидно нищожен и се прибра напълно (до вид обратн овдлъбната леща) за шест месеца (при това без упражнения).  Mr. Green

Нооо явно мускулите са се поразхлабили, щото хапна ли малко повече, се издувам все едно съм глътнала топка.  ooooh!
Виж целия пост
# 13
Не съм слагала, въобще нямах нужда от такъв колан.
Виж целия пост
# 14
Веднага след като се прибрах в къщи започнах да слагам колан за по 1 час на ден. След 20 дни започнах и с леки упражнения Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия