Стана модерно спортистите да катастрофират

  • 2 197
  • 18
След Максим Стависки и Армен Назарян се набута в катастрофа. Написа го Клюки.Нет. Какво ще кажете? Май стана модерно, а?!
Виж целия пост
# 1
Доколкото разбирам не е бил виновен той. Отнели са му предимство. При Стависки случаят беше съвсем различен и много дискутиран тук....

Пък този сайт има убийствен речник Crazy
Виж целия пост
# 2
Е, той поне никого не е утрепал! Сигурно, защото е бил трезвен...  Whistling
Виж целия пост
# 3
Я, па и тоя ся! Shocked

Ааааа, аз вече на вестници не вярвам! Naughty Хич няма дфа се Очудя, ако е бил в грешка Назарян.

Пък и може и да не е бил, ами всичко да е измислица, че да има шум. Вече не се знае знае ли се...

И да си дойдем на темата, бе, кво станА с Максима, бе?  Thinking

Аз имам едно предложение за петиция - делото да е публично, какво ще кажете?  Flutter
Виж целия пост
# 4
Че вестниците нима не писаха и за Стависки? Ако всичко, написано във вестниците, не беше вярно, то би следвало и Стависки никога да не е катастрофирал  Joy
Виж целия пост
# 5
Че вестниците нима не писаха и за Стависки? Ако всичко, написано във вестниците, не беше вярно, то би следвало и Стависки никога да не е катастрофирал  Joy

Ти май не си чел 2-те теми за Стависки тук. Не се изказвай неподготвен  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Какво означава, че станало модерно спортистите да катастрофират?  newsm78 Имаш пред вид, че го правят умишлено ли? Не е най-малкото морално да се подхожда по този начин. Те са хора, като всички нас и им се случва същото, като на всички нас!
Виж целия пост
# 7
 Това някакъв опит за реклама на клюкарски сайт ли е?
  По темата не ми се вярва разни хора да катастрофират ей така заради модата, независимо от професията им.
Виж целия пост
# 8
Какво означава, че станало модерно спортистите да катастрофират?  newsm78 Имаш пред вид, че го правят умишлено ли? Не е най-малкото морално да се подхожда по този начин. Те са хора, като всички нас и им се случва същото, като на всички нас!

 Peace
Много е тъпо да се твърди подобно нещо.
Нещастието никога не е било на мода сред която и да е прослойка на обществото.
Сайта го видяхме.
За първи и последен път  Naughty.
Виж целия пост
# 9
Мъжете във форума верно са много зле.
Виж целия пост
# 10
Мъжете във форума верно са много зле.

Не всички,не всички Wink
Виж целия пост
# 11
Мъжете във форума верно са много зле.
Мене също не ме кефят мъжете в тоя форум!
Виж целия пост
# 12
Тоя па си ексхумира тъпата тема.
Виж целия пост
# 13
Тоя па си ексхумира тъпата тема.

Ох със сълзи се смея вече... Joy
Виж целия пост
# 14
Тоя па си ексхумира тъпата тема.

Ох със сълзи се смея вече... Joy

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия