д-р Маджаров, Вана

  • 1 289
  • 10
Момичета,
някакви отзиви за д-р Маджаров от Варна???
След 16 месеца неуспех реших, че е време да се обърна за помощ към някой специалист.

Ако някоя от вас е посещавала въпросния д-р, ще се радвам да сподели впечатления.
Виж целия пост
# 1
Че той какъв специалист е?  Shocked
Виж целия пост
# 2
Че той какъв специалист е?  Shocked
newsm78 newsm78 Shocked
Виж целия пост
# 3

 newsm78
Виж целия пост
# 4
Да не е тоя, който в комбина с други доктори от АГ-то във Варна, уморили набързо тая родилка:
http://www.socialrights.org/article1596.html
Виж целия пост
# 5
Че той какъв специалист е?  Shocked

Изобщо не го знам що за специалист е. Затова питам вас.

Май мненията дотук ми бяха достатъчни, за да си направя извода.
Виж целия пост
# 6
Ами ако кажеш нещо повече за това какъв лекар те интересува ще споделим мнения. Примерно ако е за стерилитет аз ти препоръчвам с две ръце д-р Александров.  Grinning
Виж целия пост
# 7
Д-р Яков от Майчин дом пък е със специалност гинеколог-ендокринолог, в случай, че имаш хормонални проблеми.
Виж целия пост
# 8
Вярно ли д-р Яков е гинеколог-ендокринолог. Не бях чувала, аз търся такъв именно специалист и до сега никой не беше ме съветвал за това име. Да ли се чака много з апреглед при него? В Майчин дом предполагам, че работи?
Виж целия пост
# 9
Вярно ли д-р Яков е гинеколог-ендокринолог. Не бях чувала, аз търся такъв именно специалист и до сега никой не беше ме съветвал за това име. Да ли се чака много з апреглед при него? В Майчин дом предполагам, че работи?
Сестра ми скоро ходи при него в Майчин дом, нямаше проблем да си запише час.
Виж целия пост
# 10
Вярно ли д-р Яков е гинеколог-ендокринолог. Не бях чувала, аз търся такъв именно специалист и до сега никой не беше ме съветвал за това име. Да ли се чака много з апреглед при него? В Майчин дом предполагам, че работи?
Сестра ми скоро ходи при него в Майчин дом, нямаше проблем да си запише час.
Така е, преглежда всеки следобед, включително в събота. Дават час най-късно за следващия ден. Да добавя, че прави и операции при онкологични случаи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия