Тест ръкавица за определяне на вагиналната рН

  • 662
  • 8
Момичета някоя от вас използвала ли е "Тест ръкавица за определяне на вагиналната рН стойност".

http://www.fromvoulevs.com/careplan.html

http://old.zachatie.org/modules.php?name=News&file=article&sid=239


Изглеждат ми надежни а и използването им по време на бременност като чета е препоръчително. Имате ли представа дали резултатите при използването им са реални или "изкривени"
Виж целия пост
# 1
Аз съм използвала такива ръкавици , защото преди да забременя ме беше връхлетяла ена бактериална вагиноза , която е много опасна по време на бременност и лекарката ми ги беше препоръчала! Незнам обаче до колко са надежни ,а и трудно се намират.Лично при мен бактерилана вагиноза беше толкова болезнено състояние , че едва ли ако пак ми се случи ще го пропусна и няма да усетя !За свое успокоение можеш да си вземеш , за сега само едно място съм ги виждала - долу в аптеката , която е към Клиника Щерев !
Виж целия пост
# 2
само че аз съм от Варна ....... Cry
Виж целия пост
# 3
Аз ги ползвах докато бях бременна, в Германия се дават безплатно на всяка бременна  Wink Много са бързи в отчитането на резултата и точни. На мен само веднъж ми даде отклонение от нормалната PH стойност, но гинеколога ми обясни, че е от антибиотиците, които пиех тогава. Според мен трябва всяка бременна да ги използва, мога само да ги препоръчам  Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
И аз ги използвах.Надеждни са и са практични  Peace И аз ги купувах от аптеата към клиниката на Щерев.На повечето аптеки дори не бяха чували за тях  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Май трябва да прозвъня аптеките във Варна и да попитам
Виж целия пост
# 6
Използвала съм. Наистина резултатите са реални Peace
Виж целия пост
# 7
И аз ползвам в момента. Удобни са и наистина полезни. Но в обикновените аптеки ги няма. Потърси в тези, които са към АГ болниците във Варна. Или ако имаш познати в София, да ти пратят. Тук ги има и в клиниката на Мазнейкови.  Hug
Виж целия пост
# 8
на мен не ми се наложи да с го купувам моя гинеколог ми го направи абсолютно надеждни са и дават едно успокоение че всичко е наред
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия