Алергична реакция.Възможно ли е това?

  • 685
  • 5
Преди два месеца дъщеря ми получи алергична реакция ,която отмина.Така и не разбрах от какво е.Смених праха за пране,оставих я на диета,спрях я от градина ,пробвах всичко с една дума,за да разбера от какво се обрина.
Вчера ,като ходихме в магазина ,тя грабна едно шоколадово яйце и то се счупи,та се наложи да го купя.Вечерта видях първите пъпчици -на дупето.Сутринта имаше малко по крачетата и по корема имаше много ситни ,една до друга точици.В момента малко по малко обрива изчезва.
Чудя се,възможно ли е,да не се обрива от шоколад и шоколадови бонбони/защото при тях няма проблем/,а да се обрива само от шоколадови яйца? Rolling EyesПредният път пак ядеше почти всеки ден по едно яйце,но аз не се усъмних изобщо в тях,защото тя е на три години и шоколад е яла много пъти до сега. newsm78Малко ми е неудобно,но утре мисля да отида в магазина и да видя срока на годност на шоколадовите яйца,защото все от този магазин ги купуваме.Другият вариянт  е,в яйцата да има някаква съставка,която не присъства в шоколадите и шоколадовите бонбони.

Приемам мнения всякакви. Hug
Виж целия пост
# 1
 Thinking Аз мисля,че е от някоя съставка в яйцето или от топлината.Моята дъщеричка имаше пъпчици по лицето и по раменете и изчезнаха за 2-3дни.Като захладня се оправиха.Може и вашите да са от това. newsm78
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=3839329
Можеш ли да ми обясниш как си качила лична снимка на профила си?Аз все не успявам. Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Може и от яйцето,вече от какви ли не боклуци ги правят!
Виж целия пост
# 3
По-принцип шоколадът е високо алергичен,алергията може да се прояви и по-късно! Спри да и даваш и прецени !
Виж целия пост
# 4
По-принцип шоколадът е високо алергичен,алергията може да се прояви и по-късно! Спри да и даваш и прецени !
Така ще направя,нямам избор. Hug
Все си мислех,че няма да е от него,тя толкова пъти е яла шоколад и чак сега,на три годишна възраст да се обрине от него... Tired
Виж целия пост
# 5
Thinking Аз мисля,че е от някоя съставка в яйцето или от топлината.Моята дъщеричка имаше пъпчици по лицето и по раменете и изчезнаха за 2-3дни.Като захладня се оправиха.Може и вашите да са от това. newsm78
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=3839329
Можеш ли да ми обясниш как си качила лична снимка на профила си?Аз все не успявам. Simple Smile
Със сигурност не са от топлината.Даже като почнаха да избиват пъпките,климатика беше включен и изобщо не беше горещо в къщи.

А за снимката-албума не ми се отваря.Там ли е снимката?Трябва да я намалиш първо. Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия