Caffè alla bulgara - или Мами в Италия 65

  • 11 835
  • 269
Добре дошли в част 65 на темичката мами в Италия!




Предишни срещи :
Част 1, Част 2, Част 3, Част 4, Част 5, Част 6, Част 7, Част 8, Част 9, Част 10,
Част 11, Част 12, Част 13, Част 14, Част 15, Част 16, Част 17, Част 18, Част 19, Част 20,
Част 21, Част 22, Част 23, Част 24, Част 25, Част 26, Част 27, Част 28, Част 29, Част 30,
Част 31, Част 32, Част 33, Част 34, Част 35, Част 36, Част 37, Част 38, Част 39, Част 40,
Част 41, Част 42, Част 43, Част 44, Част 45, Част 46, Част 47, Част 48, Част 49, Част 50,
Част 51, Част 52, Част 53, Част 54, Част 55, Част 56, Част 57, Част 58, Част 59, Част 60,
Част 61, Част 62,Част63,Част64
Виж целия пост
# 1
purvaaaaaaa
Виж целия пост
# 2
Здравейте момичета !
Много съжалявам , но ви бях казала сестра ми си тръгна вчера .
За това тия дни се занимавах предимно с нея и с децата ми .
Пътуването и е минало добре от Анкона до София са пътували 22 часа .
Деси , Честито ви бебе !
Да расте здрава и с много късмет в живота !
На теб бързо възстановяване !

Кала , търсила си ме и днес , но не съм чула !
Легнах си след сутрешната ни обиколка до Чизл , асистенте сочиали и градинката .
При нас днес беше голяма жега и ме пипна едно главоболие не е за разправяне .
За капак един дебелак шофьор на автобус ми вдигна нервите !
Каза ми че много място съм заемала , защото съм с количката  #2gunfire .
Ако обаче той застанеше до нас със сигурност сам с кръшната си талия щеше да заеме двойно повече място от мен с децата и количката .
В знак на протест не си дупчих билет , но и контроло не мина .
Отивам да правя вечеря , не че Самира ще яде де но да я направя .
Тя нощеска ми вдигна температура и мислех , че апунтаментите ми за днес отидоха по дяволите .
Добре завърнали се на машите момичета , а на новото ни момиче ДОБРЕ ДОШЛА  Hug!
Виж целия пост
# 3
 Peace
Виж целия пост
# 4
Пфу, Гери, избърза, бе човек! Така Соня не можа да роди и в старата тема, а от месеци се точим на всяка нова тема.
Е, сега в тази ще е, няма как вече Wink
Виж целия пост
# 5
Пфу, Гери, избърза, бе човек! Така Соня не можа да роди и в старата тема, а от месеци се точим на всяка нова тема.
Е, сега в тази ще е, няма как вече Wink



Аааа, не се знае, ако се разпиШем бързо, а Сон4ето оЩе се бави Laughing

Лека ноЩ
  bouquet
Виж целия пост
# 6
 Hug
Виж целия пост
# 7
Познайте кой будува и кукува сам тук...еееххх совите не са това, което са.
Деалема бимба, не ме дръж в напрежение ами дай тука да си видя Алето, че никакъв неин образ от два месеца няма тук!
Ах, аз дето не се впечатлявам толкова от нови неща и джиесеми с екстри се реших да си сменя алото с друго с фотокамера и се забавлявам като луда, много е удобно за хващане и запаметяване на интересни незабравими моменти, особено с малката, а и няма нужда да тичаш да гласиш фотоапарата. Днес я щракнах докато си играеше с клавиатурата седнала на коленете ми. Голям образ е, посмейте се с нас!
http://community.webshots.com/album/560477696KUOSxE?vhost=community 
Виж целия пост
# 8
Пу 15та  Joy Joy Joy



Аз вчера следобед нямах форум  Confused Тъкмо видях постинга на Маркрит и мислех да пиша и хоп Сървър туу бизи  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Дани, ех с тия автобуси...някои са толкова недружелюбни,че все едно си в Икарус ...да не казвам къде  Rolling Eyes

Миликс, ахахаха искрено те съветвам да намерите още една клавиатура,която да стои на мястото на истинската...като започне да я докопва сама и няма мърдане...макар че и бързо се усещат,че не е както трябва 'тяхната' калвиатура  Joy Joy Joy

Наоколо съм бррррррррррр
Виж целия пост
# 9
Бонжур! Hug

 Wink  Калче,това голямото капучо го искам на живо пред мен. Hug

Аз пак ще досаждам,че тук се изви една буря и ако не спре да вали силно ще ходя утре до АЗЛ. Peace

Пфу, Гери, избърза, бе човек! Така Соня не можа да роди и в старата тема, а от месеци се точим на всяка нова тема.
Е, сега в тази ще е, няма как вече Wink

  Wink  А дано!  Hug Засега все още сме в очакване на добри вести! Heart Eyes

Честит първи имен ден на малката принцеса на МакДирокче  - Алессандра!
Много радост да носи на семейството си! Heart Eyes Hug  bouquet




Миликс,наскоро четох в една тема за някаква програмка за бебета ще ти копирам текста :

EYBOARD POUNDER 1.0
Програмата е предназначена за най-най-малките компютърни потребители - тези с памперси и беберон. С тази програма родителите могат да оставят малкото си дете да натиска произволни клавиши по клавиатурата без да се притесняват, че важните им документи ще се загубят. Когато бебето си играе с клавиатурата на екрана се появяват рибки, цветя или пеперуди.

Може да се свали от http://www.data.bg/f.php?fid=13986876
Виж целия пост
# 10
Привет,


Кал4е, пак да ти кажа, много си ранобудна Simple Smile Пък Миликс не спи Laughing Милен4е, много хубава твоята Марги и как усърдно се занимава с комп. Heart Eyes


Мда, Калка е права, като стават по големи, става опасно...и не само за комп.те; моят мобилен е по4ти сдал багажа, Щот Райа си работи с него най редовно: вкл. и изкл. и звъни (слу4айно надявам се  Crazy) на баЩа си  #Crazy а пък като иска да и пускам мелодии ми го подва и ме подканва "Мамммаа, а" Laughing
а
Гер4е, много хубав линк, Ще погледна Hug

4естит имен ден на Алессандра и много поздрави на мама   bouquet


Тук най накрая малко подухва свеж ветрец, та не е нужно да измъкваме в ранни зори на разходка, Ще излезем 4ак кък 11 Sunglasses


П.С. Тцугуми трябва да се прибира май тези дни у дома  Grinning
Виж целия пост
# 11
  Засега спря да вали , така че се изнасям по задачки. Wink
 
  Който има време и желание да хвърли един поглед  тук , търся съвет за преустройство на един апартамент. Wink

  До после! Hug
Виж целия пост
# 12
Бонжур  love001

Много ми хареса оформлението на темата в на4алото, Гери както винаги си се справила блестящо.... Hug  bouquet
Да я напълним все със хубави новини и събития! Praynig
Миликс4е, от в4ера по4нах диетата, стискай палци....а ти прави ли я за целия месец и колко кг свали.Питам те за да знам аз какви цели да си поставя, ако слу4айно не издържа цял месец и я направя за 2-3 седмици.
Тук времето е променливо.....  Laughing
Мерси за информацията от предишната тема, Гери   bouquet
Сон4ето да не роди newsm78,какво става?
Някой знае ли Анджи и Влади кога се прибират?
До скоро Heart Eyes



Виж целия пост
# 13
Dа не мислите че  съм родила!!!!!!!!!!!!!!!  Ще ме чакат поне до другия петък, ако бебо не реши да излезе преди това! Сега ходя през ден в болницата на тонове и води!
Поздрави   bouquet
Виж целия пост
# 14
Добро утро и от мен !
Миликс , много сладка бебката ти ! Hug
Гери , не ми се отваря страницата !!!
Аз съм зле с температура и ми е лошо , така че едва ли ще пиша докато не се оправя .
Приятен ден на всички ви !  bouquet
ПП
 ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН И ОТ МЕН НА МАЛКАТА АЛЕКСАНДРА !
ДА СИ НОСИ ИМЕТО С ГОРДОСТ , МНОГО КЪСМЕТ И ЗДРАВЕ В ЖИВОТА !  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия