Какви каши ядат вашите бебете?

  • 3 369
  • 46
Здравейте, какви каши купувате и ядат ли ги вашите бебета? Ние на 6м. пробвахме оризовата на Нестле, но  не се хареса. На 8м. пробвахме овесена с банан и праскова на Хип(на кутията пише, че е без глутен), но и тя не се хареса. При вас как е?
Виж целия пост
# 1
Пробвай Милупа ябълки и моркови. Тя е най-приеманата от нас. Имай пред вид обаче, че някои деца изобщо не обичат каши. Към тях можеш да добавиш плодово пюре или пасиран плод, за да ги яде детето.
Виж целия пост
# 2
Опитай безглутеновите на Слънчо. Ние започнахме с тях и се харесаха много. А и са на по-приемлива цена, отколкото на Милупа, Хумана, Нестле и Хип.
Виж целия пост
# 3
Повечето каши на Слънчо са със захар. Ние хапваме Ориз и Рожкови на Нестле и Кари много я харесва.
Виж целия пост
# 4
Повечето каши на Слънчо са със захар. Ние хапваме Ориз и Рожкови на Нестле и Кари много я харесва.

Да, но аз не мога да си позволя д дам за 250гр. 5лв и отгоре... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Аз до сега съм давала само безмлечна каша от елда на Беби и безмлечно оризова на Нестле. Приготвям ги с кърма и стават супер.
Виж целия пост
# 6
До сега съм давала оризова на Хип- хареса я, но се запече, бананова на Милупа-също я хареса, но пък взе да се обрива от нея. От 2 дена давам ябълка с морков на  Милупа ама нещо не се приема с голям ентусиазъм  Confused. Утре ще пробвам да добавя малко плодово пюре към кашата, та ще видим.........
Виж целия пост
# 7
На Милупа - ябълки и моркови, и една само с банан. Обожава ги. И на Хумана съм взимала - ужасни са. То и аз не мога да ги ям.
Виж целия пост
# 8
Обожава на Милупа Peace
Виж целия пост
# 9
Купените така и не ги прояде-даже и от 7 лева да са. Харесва само една на Нестле-овес и сини сливи. Иначе му правя домашни-хем здравословни, хем прясно приготвени, хем разнообразието е всеки ден, иначе купените  имат малка трайност, и поти всеки ден трябва да яде една и съща каша детето, че да не хвърляш напразно кутии. А и продуктите за домашните каши струват стотинки-просо, елда, овесени ядки, ръжени ядки, пшенични ядки, и 1-2 плода-вариш 10 минутки, пасираш и готово. А и тези зърнените ги има и във вид на брашна-може и без пасиране, даже като нямам подходящи плодове, слагам плодово пюре.
Виж целия пост
# 10
Незнам как харесват вашите бебета безмлечната оризова на Милупа. По-безвкусно нещо няма просто Crossing Arms. И как с кърма да се прави като става на вода newsm78. Слагала съм печена ябълка за вкус - пак неиска. И трябва да я хвърля.. почти пълен пакет Crossing Arms. Фризокрем ми се струват много сладки, повече от Слънчо даже. Нестле не сме пробвали.
Виж целия пост
# 11
Оризова на Милупа, а също и 7-зърнена на по-късен етап, когато е въведен глутена, също на Милупа. Каша от елда на Хип - безмлечна.  Peace
Виж целия пост
# 12
моя син яде кашите на Хумана /само безглутенови съм давала/ и обожава зеленчуковите каши "Слънчо" Peace
Виж целия пост
# 13
моето бебе яде Слънчо
Виж целия пост
# 14
ами домашна - елда и качамак , ориз / кафяв/ и правя но вече си го хапва цял и то на манджичка в повечето случай
за царевичната каша - то си е направо кисел като го направиш чаревично нишесте с някакво плодче
а да и грис и правя с някакво настъргано плодче пак
досега всичко и правя без сол и няз захар - подслаждам с плод когато трябва а манджите примерно като и сложа малко зехтинче и няколко вида зеленчук и подправка са си достатъчно вкусни
отиваме на екскурзия и много се чудя дали да не и взема някакви инстантни каши да имаме ще чета какво препоръчвате и вие
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия