LADY GRECIAN - лосион за побелели коси

  • 10 739
  • 14
Момичета, някоя от вас ползвала ли е това чудо - лосион за побелели коси, който възвръща естествения цвят на косата (това пише на опаковката), а аптекарката ми каза че го ползвали и за сваляне на боя. Направо ми звучи невероятно, аз си съсипах косата от обезцветяване и не постигнах желаното, а можело да стане с един лосион (при това безвреден). Реших обаче първо да ви питам, че ми писна от ненужни покупки и празни надежди. 
Виж целия пост
# 1
Здравей,не знам дали ще мога да ти помогна с нещо,но баща ми използва нещо подобно,но за мъже.В началото използваше лосион гоя,но спряха да го внасят и после премина на грециан или нещо подобно,от първия беше най-доволен.Да ти кажа че наистина възвръщаше цвета на косата,докато се получи желания от човека цвят на косата се маже всеки ден, а после на определен период,не помня колко точно беше.Татко премина през различни нюанси на косата - от русо докато стига до кестеняво(косата му е черна,но все пак ще изглежда неестествено ако на тези години е с черна коса, и затова си хареса този цвят и продължи само да поддържа),ако се спре постепенно косата изсветлява,това се случи за известен период от време,когато този лосион гоя го спряха от внос и се наложи да я боядисва леко.Казвам ти това защото като започна с този новия грециан - наистина му падаше боята от него и всеки ден сутрин се намазваше,а вечер се измиваше,защото иначе възглавницата се зацапваше,това продължи докато му падна боята и възстанови отново цвета и сега е на поддържащ режим и този път сме се запасили. LaughingНа мен не ми прави впечатление и не усещам,но според майка ми мирише малко неприятно.Дано да съм била изчерпателна и да съм ти помогнала.Това е от личен опит и ние сме доволни.
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти много за изчерпателния отговор. Изобщо не ми беше ясно как действа това нещо и за колко време, защото моята цел е да сваля наслоената тъмна боя и да се боядисам в червено. Вече си мислех, че никой не е чувал за този лосион, камо ли да го е ползвал. Сега вече мога да реша. Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 3
Радвам се че съм те удовлетворила с отговора си,но да знаеш, че вероятно като е по-дълга косата може да стане по-бавно обезцветяването.Ще ти дам пример - за тези лосиони разбрахме от една роднина,нейната коса е дълга,гъста и прошарена и на нея и отне няколко месеца докато си възвърне цвета,не напълно,все пак не е боя,но е по-добре от преди. А на татко му отне седмици, дори дни вероятно заради късата коса.Да си подготвена ако дълго време не виждаш резултат,ако ти трябва само за падане на боя,ползването е временно,но ако е за поддържане винаги.
Виж целия пост
# 4
Проблема ми е, че нямам търпение да стана червена и се надявах, че  този лосион с две-три намазвания ще свали тъмното, за да се получи хубав червен цвят. Затова съм ти страшно благодарна за информацията, сега знам че този продукт не е за мен.  bouquet
Виж целия пост
# 5
Извинявай за въпроса но би ли ми казала каква е цената на този лосион?И само в аптеките ли го има?
Виж целия пост
# 6
не знам цената на лосиона,но ще питам татко,мисля че го купува само от аптеки.но ще питам и за това и ще кажа,предишния,за който споменах по-горе - гоя,но вече не го внасят беше в началото около 12лв, а в последствие го увеличиха на 18-19лв в зависимост от аптеките,мисля че и на този цената му е някъде там,но  за повече сигурност ще питам
Виж целия пост
# 7
А къде бяхте момичета като се тръшках преди известно време, че имам вече бели косми  Wink (шегувам се, разбира се). Май ще взема да пробвам !
Виж целия пост
# 8
Аз съм навита да пробвам Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Защо ще си смъкваш старата боя с лосион? Има 1 боя за коса - червен прах - на Евтерпа мисля че беше - дава отличен резултат от първото боядисване. Не е скъпа - около 2 лева. Пробвай с 1 кичур коса за начало. Моята коса беше черна и с този прах стана огнено червена от 1 път. Успех!
Виж целия пост
# 10
Защо ще си смъкваш старата боя с лосион? Има 1 боя за коса - червен прах - на Евтерпа мисля че беше - дава отличен резултат от първото боядисване. Не е скъпа - около 2 лева. Пробвай с 1 кичур коса за начало. Моята коса беше черна и с този прах стана огнено червена от 1 път. Успех!
Да но с тази боя със всяко измиване на косата изсветлява и цвета и става като на метла.
Виж целия пост
# 11
Този прах,предполагам ,също обединява 2 в 1  -обезцветяване и боядисване?Щом после изсветлява косата.... newsm78
Виж целия пост
# 12
Този прах е добре да се използва 1 път , само за да стане косата червена. На следващото боядисване е по- добре да се ползва хубава марка боя за коса.
Виж целия пост
# 13
Извинявай за въпроса но би ли ми казала каква е цената на този лосион?И само в аптеките ли го има?
Цената на лосиона е 14.80 лв. и на мен ми го предложиха в аптеката, не знам дали го има в магазините за козметика.Предназначението му е за връщане естествения цвят на побелели коси - това знам. 
Виж целия пост
# 14
Защо ще си смъкваш старата боя с лосион? Има 1 боя за коса - червен прах - на Евтерпа мисля че беше - дава отличен резултат от първото боядисване. Не е скъпа - около 2 лева. Пробвай с 1 кичур коса за начало. Моята коса беше черна и с този прах стана огнено червена от 1 път. Успех!
Вече два месеца питам в разни теми как да сваля тъмната боя  и всички ми предлагат обезцветяване.За този прах научавам сега от теб, но ако съдържа блондор, то пак  е същото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия