Барбекю парти

  • 511
  • 8
Може ли някой да помогне?Какво се носи или подарява на домакините,когато отиваш на барбекю-парти?
Виж целия пост
# 1
Добро настроение  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
пържоли,кебапчета и кИфтета
Виж целия пост
# 3
Хубаво вино или ракия или нещо интересно за ядене някое хубаво мезе примерно. Вземи нещо на гости не се ходи с празни ръце. Ако има деца и на тях трябва да се купи , може нещо сладко дори по едно шоколадово яйце  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Това е ясно,но съм чувала,че в Англия или Америка(не съм сигурна къде точно)гостите освен питиета си носят и салати,мезета.....знам ли и още какво....та за това питам-да не се изложим нещо все пак.....
Виж целия пост
# 5
Ми ако сте на барбекю в Англия и Америка си вземете салатите. Ние почти всеки уиекнд сме  някъде на някоя вила на барбекю и вече със затоврени очи знам какво да купя. Ако са ни и близки приятелите дирекнто ги питам какво още трябва да вземем
Виж целия пост
# 6
Там е работата,че не са много близки-питахме и... нищо по въпроса.Да не говорим,че са перфектни кулинари и естети.
Виж целия пост
# 7
Тогава вземете това, което съм ти напсала алкохол , мезе и нешо за децата
Виж целия пост
# 8
Макар и да не съм решила още какво да подготвя-благодаря на всички за отговорите(партито е тази вечер) - май ще има тур по магазините...докато открия походящите неща.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия