кога за последно са ви глезели?

  • 4 382
  • 115
 Hugхайде да си признаем.кога за последно нашите силни половинки са ни глезели или станахме вече мъжки момичета! Grinning
мен ако ме питате отдавна сме ние силния пол,ама някои ще ме обвини в феминизъм.
мен последно миналата седмица на басейнче sunджакузито-макузито,абе беше си супер!но както казва моя свекър :"Една жена иска всичко и още нещо!",можеше например да се продължи с една интимна вечеря на свещи,под звуците на романтична музика!! Whistling Whistling
е-е-е-ех мечти ,мечти-и-и--иииии! Rolling Eyes Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Бе не съм ли аз да си се глезя, няма откъде  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Ми зависи какво разбираш по глезене. На мен мъжа ми преди 1-2 вечери ми намаза крачетата с кремче и ми направи малко масаж преди да заспя и се почувствах поглезена Hug Малко ми трябва...
Не си падам по вечери на свещи, хеле па по романтична музика, малко съм темерут в това отношение Embarassed
Виж целия пост
# 3
Не си и спомням дори кога е било  Confused
Виж целия пост
# 4
Ми зависи какво разбираш по глезене. На мен мъжа ми преди 1-2 вечери ми намаза крачетата с кремче и ми направи малко масаж преди да заспя и се почувствах поглезена Hug Малко ми трябва...
Не си падам по вечери на свещи, хеле па по романтична музика, малко съм темерут в това отношение Embarassed


еми и това си е кеф!браво на твойто мъжо!аз имам старохтен гъдел по краката и не давам на никой да ги масажира Laughing Laughing,е само на мъжо в определени моменти Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 5
Всяка вечер съм поглезена bowuu-я шоколадче ми донесе,я измие чиниите след вечеря...
Виж целия пост
# 6
миналата седмица направи пикник на пода в хола, поръча пица, хубаво вино, много свещи и хубав филм...
Виж целия пост
# 7
Вече не помня била ли съм глезена изобщо.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 8
Още сме "прясно" семейство и ми се случва  Heart Eyes Наскоро се върнахме от почивка, където беше 5 дни пълна глезотия.
Виж целия пост
# 9
Всяка вечер!... Затваря се в отделна стая и не ме натоварва с присъствието си Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Аз съм си глезла. Mr. Green

Глези ме винаги и по всяко време.
Но може и повече... Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Редовно си ме глезят мен. Не се оплаквам. Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Ми....да помисля! newsm78
Май скоро не ме е глезил! Confused
Все е на работа!Като се прибере ве4еряме в ресторант4ето до нас и туй то.... Crazy!
Ама аз сама си се глезя през три дни! Mr. Green
С приятелката ми!Ей на днес...басейн4е,мартини...едно друго!
Онзи ден масаж...това-онова!
Ей такива нещица! Whistling
Виж целия пост
# 13
Аз думата "глезя" я свързвам с мама!  Laughing Като знае, че ще отида, ме пита какво да ми сготви, прави го както аз го обичам, като вляза у тях зарязвам детето и се лепвам за телевизора и всеки път откривам някой любим филм, хапвам си, после мама казва " легни си поспи, аз ще изведа/нахраня" или каквото трябва да се прави на детето и аз се размазвам за час-два.  Laughing
Това, което прави мъжа ми /цвете чат-пат, някое бижу, хубава екскурзия/ го считам за негово задължение! Ако го питаш него обаче- много ме е разглезил, чак съм му се качила била на главата!  Laughing
Виж целия пост
# 14
Мъжът ми ме глези честичко с дребни неща като да ми донесе цвете или да ми купи любимите трюфили  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия