Хладилна чанта ?

  • 897
  • 3
Много искам да си купим хладилна чанта , но от старите със стериопора . Гледахме в Метро , но са пластмасови и нямат никаква изолация / наш близък има такава и за няколко часа замразена вода се разстопи / . Дори може и втора употреба да е , но от къде .... ? Ако някой знае къде мога да намеря моля да казва  Praynig
Забравих да кажа , че не търся да е от тези където се включват на акомулатор , а обикновенна хладилна чанта
Виж целия пост
# 1
Хм, аз си имам доста добра. Да, пластмасова е, но има излоация между пластмасовите стени. Във всчки случай запазва замразените продукти няколко часа се приберем от магазина.
Zабравих, моята е голяма 30л. Струваше към 40лв. Използвам 6-7 хладигенови пълнителя, тях си ги купих отделно от Метро.
Виж целия пост
# 2
И ние сме с пластмасова. Но е на доста години. Ползваме я основно за палатки. Вътре слагаме замразени блокчета с някаква течност \не знам как се казва\ и издържа доста. Пием си студена биричка до зори  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Нашата е пластмасова и я ползваме за плаж или пикник.
В нея се слагат два пълнителя, които 24 часа стоят във фризер или камера.
Издържа поне 5,6 часа и безалкохолното, плодовете и бирата са студени и сме доволни от нея.
Струваше 18 лева преди година и половина взехме я от Техномаркет.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия