Киста на яйчника

  • 4 935
  • 18
Здравейте момичета днес ми откриха киста на левият яйчник 3 см ,изписаха  оргаметрил 10 дни 3х1.Цикъла ми и той се забави поради тази причина,както каза доктора.Исках да питам при тези от вас които са се сбълсквали с подобен порблем как премина лечението колко време продължи,верно ли е че кистите дори и да се излекуват след време отново се образуват пак?Няма ли някакво друго алтернативно лечение без силни медикаменти?Предварително ви благодаря за отговорите!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Зависи каква е кистата. Ако е задържан фоликул, обикновено се изписват противозачатъчни и кистата изчезва в рамките на месеца.
Изчакай един цикъл и тогава ще мислиш.
Аз лично пих билки и имаше ефект, но не ти препоръчвам без лекарски контрол.
Виж целия пост
# 2
Лали какви билки пи моля да споделиш Weary. Аз вече два пъти по два месеца пия противозачатъчни но уви не се махат тъпите кисти Banghead
Виж целия пост
# 3
Майчка,
аз също често правя кисти, но моите са от задържани фоликули и изчезват с цикъла. Обикновено ми изписват някакви вагинални (1 или 2 капсули) и Примолит Нор. Но това е колкото да се предизвика цикъл, т.к. при наличие на киста при мен липсва цикъл. Следващия месец не е задължително да се появят, т.е . май се появяват когато решат  newsm78.
Твойте какви са?
Мисля че билката е "Бял равнец" (на мен това са ми препоръчвали) ама нека Лали да ти каже по точно!
Виж целия пост
# 4
Има готова билкова смес за кисти от билковата  аптека на улица "Поп Богомил" в София, цената е прилична, изпращат пакети на адреси извън София  по пощата.
Обаче го обсъдете с лекарите си, не пийте на своя глава.
Виж целия пост
# 5
Обаче го обсъдете с лекарите си, не пийте на своя глава.

 Peace
Виж целия пост
# 6
Момичета здравейте! И аз правя фолекулярни кисти и този месец за съжаление имам. 3,3 см е и не се повлия от Дуфастона, за първи път обаче имам болки доста силно ниско долу и вдясно /където е кистата/, чакам цикъла след 7 дни и се надявам да се махне но заради предстоящите празници и планирано пътуване тези болки доста ме притесняват  Sad знаете ли има ли някаква опасност нещо например да се спука тази киста и да се нуждая от лекарска помощ  newsm78
Може би въпроса ми да ви прозвучи лаишки, виждам че много сте вряли и кипяли  Rolling Eyes

Пожелавам на всички успех   bouquet и в най-скоро време растящи коремчета с бебенца вътре  Hug
Виж целия пост
# 7
Ако кистата е до 3-4 см не е опасна за живота ти.
Виж целия пост
# 8
Има готова билкова смес за кисти от билковата  аптека на улица "Поп Богомил" в София, цената е прилична, изпращат пакети на адреси извън София  по пощата.


Лали ше проверя в Пловдив по билковите аптеки дали я има тази смес Hug може и да ми помогне Heart Eyes как точно и е названието Peace
dari75 от Бял равнец ама чай ли се прави и не пречи на закуска с него нали Grinning
Виж целия пост
# 9
Билкова сме за кисти.
Виж целия пост
# 10
Благодаря Лали Hug
Виж целия пост
# 11
Мери,
тук съм споделила своя опит с Оргаметрил-а. Надявам се да ти е полезен!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=219392.0

Не е толкова страшно. Повечето пациенти се повлияват добре от лечението с Оргаметрил. Щом са ти го изписали, не го заменяй с алтернативен медикамент! Naughty
Успех!  bouquet
Виж целия пост
# 12
Слушайте лекаря си и обсъждайте всичко с него.
Виж целия пост
# 13
Ами преди десетина дни ходих на лекар кистата сега е 2 см предписа ми противозачатъчни линдинет 30 ще видим след идването на цикъла дали е изчезнала,ако ли не може би ще продължа с противозачатъчните,колкото и да не ми се иска. Cry
Виж целия пост
# 14
Мери,успех,дано се махне след противозачатъчните!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия