D-r. Iosif Dimitrov

  • 1 465
  • 9
Imah edin neuspeshen opit za invitro pri dr.Dimitrov.Sega ne znam dali za vtoriat mi opit da se obarna pak kam sashtiat doktor ili da tarsia drug. Pishete mi i me posavetvaite...........
Виж целия пост
# 1
Разкажи повече подробности от целия процес.
Защо трябваше да избереш ин витро, как мина стимулацията, докторът обърна ли ти необходимото внимание или се почувства като поредната бройка в статистиката?
До кой етап стигна?

П.П. Прочетох от твоите предишни изказвания, че си стигнала до двете чертички. После какво стана? Ако наистина си забременяла от ин витрото, това не е неуспешен опит. Може би трябва да се съсредоточиш върху това защо не си го задържала. Така ли е?
Виж целия пост
# 2
Izbrah invitro,zashtoto sled operazia ot izvanmatochna bremennost sa mi mahnati dvete trabi i ediniat iaichnik.Niamam drug izbor ako iskam da imam bebenze.D-r Dimitrov i zeliat personal v klinikata mu sa chudesni i me obgrashtaha s zialoto si vnimanie,no vse pak ne sam sigurna,che tam sa nai-dobrite spezialisti.Za tova i se interesuvam ot drugi doktori za da pomislia kam kogo da se obarna tozi pat.
Виж целия пост
# 3
Taka e stignah do dvete chetichki,no vednaga zapochnah da karvia i sled 5 dni v bolniza se stigna do nai loshoto-izhvarlih go.E moje bi ne e neuspeshen opit,no e oshte po tejko....
Виж целия пост
# 4
vesela80  Ти нещо си противоречиш хем казваш   че са добри хем не.  Thinking
А и за виновни да говорим, че не си го задържала незнам, какво точно стана.
Тая маимуница трудно се чете. Crossing Arms
Виж целия пост
# 5
Тука патолозите правят някакви тестове, по възможност да открият причини за изхвърлянето. Имаше ли някакво обяснение за това?
Ти пази ли се, докато чака двете чертички, имам предвид когато човек прави ин витро, прекарва повече от времето в леглото, без напрежение и движение насам-натам, особено около времето за имплантация, а и след това.
Разбира се, причините за изхвърлянето могат да бъдат много. Аз вярвам, че от нас се изисква поне минималното - да се пазим, а останалото е въпрос на много въпросителни.
Питам, за да започнем отнякъде да дискутираме дали това е добър избор за тебе или не - в крайна сметка ти си тази, която ще реши.

Забелязах, обаче, че в едно от предишните си изказвания твърдиш, че ще продължиш при същия доктор. Кажи сега - кое те кара да се съмняваш в него? Какво стана?
Виж целия пост
# 6
vesela80  Какво стана моля  Praynigсподели  Hug
Виж целия пост
# 7
Нищо не казваш? newsm78
Виж целия пост
# 8
Tochno tozi sait me nakara da si promenia reshenieto.Prochetoh mnogo dobri izkazvania za dr.Stamenov i che toi bil nai-dobriat v tazi oblast i za tova vzeh tova reshenie.E smeniavam si mneniata dosta chesto,za tova i si pisha s vas-za saveti i mnenia. Thinking   
Виж целия пост
# 9
Пиши на кирилица.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия