Къде мога да си поръчам стъклена стена за баня тип душкабина

  • 7 374
  • 12
Не искам да слагам душкабина. Искам една права стена, като на душкабина от стъклените. Но не знам къде мога да поръчам такова нещо  newsm78 Дали разпространителите на душкабини ще ми свършат работа  Rolling Eyes Но аз и с тях не съм запозната. Моля да ме ориентирате  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
От стъкларския магазин  Grinning
Даа не се шегувам. Ние поръчахме в такава. От цветно стъкло - в нашия случай синьо. Направиха ни триплекс от едно дебело и едно тънко стъкло, за да е по-здраво. Матираха го много красиво със шарка. Излезе грубо около 300 лв, НО, като го взехме видяхме че като са лепили стъклата са влезли мръсотии между двата пласта и направихме рекламация. Сега ще чакаме още 2 месеца за да ни го подновят, защото попаднахме на "кадърни" стъклари  Crazy
Виж целия пост
# 2
значи и аз бях пред подобна дилема,не исках душ кабина а само да разделя душ пространството от тоалетната.За триплекс 1м*2м=2кв.м ми искаха към 180лв това без рамката.Та след много търсене намерих поликарбонатна плоскост,има ги и в различни цветове и дебелини,моята е синя полупрозрачна ,дебела 10мм ,за 2кв.м заедно с лайсни ми излезе 63лв. и няма опасност като при стъклото да се порежеш.
Виж целия пост
# 3
В първия магазин, в който предлагат алуминиева дограма.
Виж целия пост
# 4
В магазин за дограма Peace Могат да ти го направят от обикновено стъкло, цветно или пък с орнаменти. Препоръчвам ти последния вариант, той като в противен случай ще търкаш стъклото всеки път след като пуснеш душа - капките остават и много дразнят.
Може да е в рамка или пък само стъкло. И задължително трябва да е закалено или триплекс, за да няма опасни инциденти при счупване на стъклото
Виж целия пост
# 5
  Преди време някой беше пуснал този линк:

http://emir.bg/?81&02&96571

Не съм ги ползвала лично, но момичето беше доволно и цените бяха доста прилични.
Виж целия пост
# 6
Ако искаш да е с рамка отстрани - както са ти писали - при алуминиевата дограма.
Ако искаш само стъкло без рамка, ще ти пусна на лични координати на две фирми. За съжаление ще ги пробвам чак след няколко месеца и не мога да ти дам отзиви, но ми беше трудно да ги открия.
Виж целия пост
# 7
Паравани за баня - Нео  и Емир.

Стъклена врата за баня - Кристиан-Нейко.
Виж целия пост
# 8
Викард и Мартинели предлагат стъклени прегради.
Иначе, можеш да прегледаш страниците на обзавеждане и да си избереш модел, по който после да ти изработят паравана.
Виж целия пост
# 9
Много мерси за отговорите. Супер сте  Hug

Ако искаш да е с рамка отстрани - както са ти писали - при алуминиевата дограма.
Ако искаш само стъкло без рамка, ще ти пусна на лични координати на две фирми. За съжаление ще ги пробвам чак след няколко месеца и не мога да ти дам отзиви, но ми беше трудно да ги открия.


Да, прати ми координатите на двете фирми. Попринцип сме се спряви на варианта само стъкло.

Паравани за баня - Нео  и Емир.

Стъклена врата за баня - Кристиан-Нейко.

Може ли координатите на Нео и Кристиан-Нейко  Grinning
Виж целия пост
# 10
Веси, пратих ти ЛС, погледни си кутията.
Виж целия пост
# 11
В Бриколаж съм виждала нещо подобно. Simple Smile
Виж целия пост
# 12
А защо на лични  newsm78
и аз имам нужда от такава преграда - но съм решила да е поликарбонатна - не защото е по - евтина, а защото ме е страх от инциденти с това стъкло
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия