стрии

  • 1 700
  • 17
имам ужасно много лилави стрии по вътрешната част на бедрата. след колко време да очаквам да побелеят и мога ли да ги мажа с нещо , за да стане това по-бързо? на кремовете против стрии вече нямам вяра, може би нещо портив белези, но съвместимо с кърменето?  newsm78
Виж целия пост
# 1
И при мен  положението е такова  Sad,но вече поизбледняха .С нищо не ги мажа .
Виж целия пост
# 2
Отиди на дерматолог, след като искаш да мажеш с крем против белези-поне ще ти кажат дали може да се използват в твоя случай. Но аз лично и на тях нямам  вяра (за кремовоте против белези става въпрос).Много са и скъпи-Контратубекса, ако не ме лъже паметта беше около 70 лв.По-добре мажи с олио за еластичност на кожата и си купи продукт за новопоявили се стрии.
Виж целия пост
# 3
Пусти стрии, не се махат от нищо.

Няколко месеца се мазах всеки ден с крема на Avon против стрии, но ефект няма уви..Казвам ви да знаете да не се подлъгвате да го вземате.
Виж целия пост
# 4
аз знам, че не се махат, освен с лазер. имах предвид нещо с което да избелеят по-бързо, защото така целите ми крака са синьо-лилави  Sick като са бели не се забелязват чак толкова
Виж целия пост
# 5
Моите се позаличиха 5-6 месеца след появата им,но се виждат пак.Няма как да се премахнат,освен с лазер може би
Виж целия пост
# 6
Май ми стана навик все сьвети да ти давам Mr. GreenИначе крема на Мустела за вече появили се стрии помага имах сьщите отстрани на ханша доста упорито ги мажех и се свиха като дьлжина и диаметьр а и по- избледняха PeaceКремовете за белези не помагат ако искаш подробности защо има много инфо в библиотеката  bouquet
Виж целия пост
# 7
Май ми стана навик все сьвети да ти давам Mr. GreenИначе крема на Мустела за вече появили се стрии помага имах сьщите отстрани на ханша доста упорито ги мажех и се свиха като дьлжина и диаметьр а и по- избледняха PeaceКремовете за белези не помагат ако искаш подробности защо има много инфо в библиотеката  bouquet
благодаря ти   bouquet от първия съвет се възползвах  Peace
Виж целия пост
# 8
Контрактубекса стреваше 7-10 лева. Едва ли е поскъпнал до 70 лв.
Виж целия пост
# 9
Контрактубекса стреваше 7-10 лева. Едва ли е поскъпнал до 70 лв.


Не съм съгласна, най-малката тубичка струваше около 20 лева. Преди време измазах 3 такива уж да заличавам белези на ръката от катастрофа, ама първо че нищо не заличи, и на всичкото отгоре като се намажеш сърби ужасно от самия крем и аз не го издържах дълго върху кожата Rage
Виж целия пост
# 10
А някой да им представа случайно как вървят цените на премахавнето с лазер? Моите са много малко и главно на дупето,но все пак ако реша да ги махам колко ще ми излезе?
Виж целия пост
# 11
Против белези има мехлеми. Аз лично съм ползвала Контрактубекс, но за друг проблем с кожата /след операция/, а не за стрии.  Чувала съм, че някои си мажат стриите или местата, податливи на образуване на стрии, с бебежко олио, действало добре против стрии. Но незнам дали е така. Някой пробвал ли е?
Виж целия пост
# 12
Ох Боже и аз има толкова много по корема,паласките,бедрата,дупето,колената,гърдите, абе ужас, а с какво ли не се мазах през бременноста всичко пробвах и ето какво е на лице цялата съм в стрии и то толкова много все едно ме е драла котка ,Ужас и аз искам да питам, някой знаели нещо по подробно за лазарната операция и къде се прави, болезнено ли е и колко пари струва щото съм още на 21 ,а кожата ми е ужасна и неискам така да съм цял живот,  а с кремове ефект няма да има това вече ми е ясно Cry
Виж целия пост
# 13
Даже сега ще гледам Пълна промяна че да вида неможе да няма някоя със стрии и ще вида как ги махат и т.н. но за цена помагайте моля ви. Sad
Виж целия пост
# 14
Мустела за вече появили се стрии  Peace
Не очаквай чудеса, но ще избледнеят  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия