Розацея

  • 1 323
  • 7
Здравейте, някой има ли подобен проблем? Аз го имам от приблизително десет години и лечението все е неуспешно. Не знам вече къде да отида, при кой специалист...
Заболяването представлява приблизително това: зачервяване на кожата, малки пъпчици около устата, брадичката, носа...аз вече съм във втората фаза - акне розацея.
Виж целия пост
# 1
Лекувала ли си се с кортикостероиди? Иначе съм чула много добри отзиви за д-р Пешева.
Виж целия пост
# 2
Не с кортикостероиди не. Пих трихомонацид по схема три месеца, фусидин, гентамицин и какво ли не още за мазане...Рудотел пих(дано само не бъркам името). Някакви противоалергични таблетки съм пила, специални маски за лице и нищо....Как мога да открия д-р Пешева?
Виж целия пост
# 3
Аз помня, че пих много рутаскорбин, също така маски за лице с антибиотици в тях, много витамини от група B и белергамин, а също така и антиалергични. Никога не си пека лицето на слънце и цяла година се мажа с фактор 50. Дано съм ти помогнала поне малко. А за д-р Пешева пусни търсачката-някъде около лъвов мост и е кабинета.
Виж целия пост
# 4
И се оправих напълно!Никога не губи надежда!Просто трябва да си много упорита и последователна!
Виж целия пост
# 5
beauty2, благодаря за съпричастността и съвета. Ти успя ли да се излекуваш?
Виж целия пост
# 6
И се оправих напълно!Никога не губи надежда!Просто трябва да си много упорита и последователна!
Извинявай, докато пишех и се разминаха постингите....
  bouquet
Виж целия пост
# 7
Ако имаш въпроси питай-насреща съм.Знам колко е кофти това заболяване.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия