Днес с колежката сме...

  • 936
  • 9
...с абсолютно еднакви блузи Mr. Green Като се видяхме сутринта, избухнахме в луд смях Joy На всичкото отгоре седим бюро до бюро и първото, което вижда човек, когато влезне в стаята са две униформени момичета hahaha Просто ще падна? Каква е вероятността това да се случи, а кажете ми сега ooooh! Mr. Green
Виж целия пост
# 1
Всичко е възможно...
Аз ако бях на теб щях да се радвам...Ако тя беше дошла днес с нея, а ти утре...какво ще си помислят другите, а и колежката....Че я копираш...Пък и нали става веселба Simple Smile)) Смехът е здраве  Hug
Виж целия пост
# 2
belinda, явно мислите еднакво с колежката  Laughing
Виж целия пост
# 3
Според мен е готино съвпадение Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Xихи,да не сте пазарували заедно от ЛаРедута? newsm78  Joy hahaha
Виж целия пост
# 5
С една колежка имаме абсолютно еднакви поли и цяла учебна година (даскалици сме) изтръпвах да не се засечем еднакво стъкмени...Дружка ми е, ама учениците добре щяха да ни се посмеят... Laughing
Виж целия пост
# 6
еднакъв вкус имате явно. Laughing
Виж целия пост
# 7
Готини мацки с готини блузки Laughing
Виж целия пост
# 8
Готино...важното е че се забавлявате  Laughing
Виж целия пост
# 9

И на мен ми се е случвало. Два еднакви пуловера просто в различен цвят. Когато го купувах ме

увериха че е единствен като модел и няма други цветове. Каква обаче беше изненадата ми

като видях и колежката със същия и то купен от същия магазин. Често казано ми стана тъпо

защото бях дала много пари, а и обичам дрехите ми да не се повтарят с тези на хората около

мен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия