Какво пиете при главоболие?

  • 5 111
  • 17
Моля ви кажете ми, мога ли да пия нещо при главоболие. Знам че не е добре да се приемат лекарства, когато се правят опити за забременяване, но все пак се допитвам до вас. Не може да няма някое малко "по-малко вредно" лекарство. Днес ми е 6-ти ден след О , а може и това да е признак на бременност. Няма да гадая. Прости питам за лекарството.
Виж целия пост
# 1
Аз пия парацетамол Peace
Виж целия пост
# 2
Здравей, скоро четох в списание "Моето дете" една тема за лекарствата и бременните. Там пишат, че най - подходящо е приемането на Парацетамол. На мен ми действа по - слабо от другите аналгетици, но поради същите причини като теб си го пия. Дано ти мине бързо главоболието. Чао
Виж целия пост
# 3
Парацетамол  Laughing
Виж целия пост
# 4
През цялата бременност в патологична ми биеха аналгин , освен другите медикаменти, така че няма нищо лошо да изпиеш 1 аналгин Hug
Виж целия пост
# 5
Ефералган-разтворими таблетки.Съдържа парацетамол. Peace
Виж целия пост
# 6
Да питам и аз: а какво е мнението ви за Беналгин, Ацефеин и Солпадеин? Имам силни пристъпи на мигрена и само тези работи ми помагат... Приемам съвети всякакви...
Виж целия пост
# 7
аналгин Thinking
Виж целия пост
# 8
Упсарин
Преди Алка-Залцер
Виж целия пост
# 9
За съжаление и аз често страдам от мигрена и ако е силна аулин,само той ми помага... Confused
Виж целия пост
# 10
След ову - парацетамол  Peace.
Виж целия пост
# 11
*Obla4e*, когато правиш опити, май, 1 аналгин няма да ти навреди, макар и след ову. Ако имаш възможност да си поспиваш, най-лесно ще ти минава главоболието. В понеделник и вторник мен ме цепеше главата яко. Но беше от притеснение. Ако и при теб е така, опитай се да си по-спокойна.  Hug
Виж целия пост
# 12
Както обича да казва една от нашите модераторки " Здравите круши вятър не ги брули".........
Според мен боли ли те глава, пий си хапче против главоболие, което наистина ти помага. Парацетамолът е безвреден за плода, ама при силна болка не помага. Аз си пия и аулин, и аналгин, и ацефеин и изобщо каквото сметна, че ще ми подейства.
В крайна сметка щом няма доказана бременност, ми се струва малко пресилено това прекомерно предпазване.
Виж целия пост
# 13
По съвет на моя лекар за главоболие - витамин С и Парацетамол.
Виж целия пост
# 14
Пий каквото пожелаеш!
   Аналгин, Парацетамол, Аулин, Беналгин. Ако е настъпило оплождане, едно-две хапчета няма да навредят по никакъв начин.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия