кърмене и зъболекар

  • 464
  • 4
Здравейте, кърмачки Grinning. Проблемът е следният. Имам проблеми с мъдреците и ми се иска да ги извадя направо, е някои може да останат само с пломба. До колкото зная се слагат някакви аналгетици, после антибиотик и т.н. Дали мога да продължа да кърмя докато лекувам зъбите? Някой да е имал такъв проблем?
Виж целия пост
# 1
Нямала съм такива проблеми,но се чудя дали мога да си почистя зъбният камък с лазер.
Така че ще следя темата  Wink
Виж целия пост
# 2
Аз  към 3-4 месец на бебка си почистих зъбния камък, ама при мен трябваше да е с изтъргване, защото са ми такива зъбите и беше бая много. Досадно е, но е безвредно напълно.
Виж целия пост
# 3
GMfunky не е задължително приемането на АБ-само ако се наложи. Принципно бих те посъветвала да не вадиш зъби, та било и мъдреци...един ден може да ти се наложи на тях да закачиш некой мост Mr. Green..разбира се зависи от ситуацията Peace

Ренито, нямаш никакъв проблем да съчетаеш двете неща Peace
Виж целия пост
# 4
Зъбен  камък с лазер не можеш,виж за ултразвука ако питаш-няма никакъв проблем. WinkПо-неприятно е по време на бременност,защото бебето реагира на ултразвука.Относно слагането на упойки-има такива,за които се счита,че преминават в нищожно количество в кърмата,но все пак се препоръчва първо да кърмиш,после следва манипулацията и  пропускаш едно кърмене след това.И както се казва:"Айде,лека и безболезнена " Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия