Пелените Happy, ползва ли някой??

  • 540
  • 9
в червена опаковка ca…сега с всeки размер ce поучава подарък – лъжичка за хранене, постелка за провиване, мокри кърпи  и май нещо като подложка под чинийка c много сладко жирафче…една колежка ги използва и доста е доволна!! а вие??
Виж целия пост
# 1
Аз ползвах Pampers докато не открих Happy, много бях доволна. Добре пресовани, с ластици и отпред, и отзад, като се стегнат са като памперс гащи, на дупето на моето дете пасваха чудесно.
Почнахме и завършихме с номер 2 - от 8 до 18 кг, наистина си отговарят на размера:) А и мокрите им кърпи също са много хубави, за съжаление те не се продават отделно, а само , когато правят промоция на големите пакети /най - често в Кауфланд/.
Виж целия пост
# 2
ooo!!! Хубаво че някой ги ползва!!!  Simple Smile досега купувах Pampers но не сме много доволни  Confused
Между другото кърпичките видях в Сани в Пловдив  Grinning
Виж целия пост
# 3
Мокри кърпички на Хепи се продават отделно! Цената им е около 3-3,50 лв. за пакет.Въпрос на зареждане явно в магазина.
Виж целия пост
# 4
Говорим за happy, светло червен пакет памперси, със слон на тях, нали, че имало и някаква турска имитация, тъмно червена.... А къпите са с тъмно синя опаковка.
Виж целия пост
# 5
Мда, от около 2 седмици ги ползваме и съм доволна. Мисля да си продължа с тях, докато не ме разочароват и те. Но само в Кауфланд съм ги виждала.
Виж целия пост
# 6
Да точно за тези…май са полски??
Виж целия пост
# 7
В Фантастико са същo  Simple Smile
Виж целия пост
# 8
И е Търговска верига Европа ги има.
Виж целия пост
# 9
Намерих нещо за тях!!  Simple Smile http://happy-global.com/ff_home?set_lang=en
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия