Екскурзия в Египет с круиз по Нил

  • 2 160
  • 6
Разкажете моля, струва ли си и как протича като цяло! Изморително ли е, мизерни ли са условията и т. н. Продължава 8 или 9 дни с по 2 нощувки в Кайро и Хургада, 3 на кораб и 1 във влак. Някой да е ходил?
Виж целия пост
# 1
Да,струва си!
Не,не е мизерно!
Да,изморително е!
Влез в справочника за чужбина в тази тема в началото е закован - там има 2-3 теми за Египет - може да прочетеш много мнения,най-разнообразни и горе долу да си съставиш някакво лично.Да си подготвена за нещата там.
Виж целия пост
# 2
Благодаря за съветите, ей сега отивам да чета!


 Значи изчетох всичко, но точно за екскурзия с круиз нищо не пише. Темите са за почивка в Хургада най-вече и екскурзии оттам до близките забележителности. Мисля да пътувам с Алматур. Още малко помощ, плийз!.
Виж целия пост
# 3
Да,вярно е,че няма конкретно за круиз,но темите могат да те подготвят за самия Египет.
Аз лично на круиз не съм била,но то е горе долу същото,само ще имаш възможност да видиш повече исторически забележителности.
Не го мисли,аз бих отишла веднага! Peace

И аз съм пътувала с Алматур - ок са!
Виж целия пост
# 4
И мен ме вълнува темата, а за Алматур потвърждавам, че са ок.
Виж целия пост
# 5
Благодаря за съветите, ей сега отивам да чета!


 Значи изчетох всичко, но точно за екскурзия с круиз нищо не пише. Темите са за почивка в Хургада най-вече и екскурзии оттам до близките забележителности. Мисля да пътувам с Алматур. Още малко помощ, плийз!.

аз не съм била на круиз, но това е което искам да направя пак , ако случайно ни се роди желание за повторно посещение на Египет.  мисля, че това си заслужава най-много, тъй като виждаш каквото си заслужава от страната.
трябва да имаш предвид, че декларираните звезди са по-ниски реално ( в сравнение с качеството на хотелите на зл. пясъци например).ако ти казват 5 зв. това са не повече от 3. ние бяхме в италианско селище 4 звезди, а стаята приличаше на такава от стара почивна станция в Рударци.
имаме познати, които направиха такива круизи и са много доволни.

Виж целия пост
# 6
Благодаря, момичета!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия