Извън къщи

  • 5 306
  • 60
Да ВИ попитам: занимавате ли се с нещо което ВИ доставя удоволствие извън къщи и семейството?
Аз се занимавам с народни танци  newsm68 newsm68 и мога да споделя че след всяка репетиция се чувствам на 100% заредена с енергия  newsm44.Там се чувствам без ангажименти и не мисля за нищо друго.Разтоварвам се напълно
Споделете и вие с какво се занимавате извън семейството или с какво се бихте занимавали?
Виж целия пост
# 1
Нищо и ми е гадно и нервно,трябва да се захвана с нещо! Peace
Виж целия пост
# 2
Аз също ходя на народни танци  Flutter
И се чувствам по същият начин, както теб  Peace
Това са моите спа процедури  Laughing
Виж целия пост
# 3
Мама на принцеса-от колко време се занимаваш с това и къде ги посещаваш?Вероятно имаме общи интереси  Peace
Виж целия пост
# 4
Ами аз...не извън къщи...но имам много странно хоби. Обичам да чета медицинска литература Embarassed Статии, справочници, научнопопулярни филми за анатомия, изследвания и т.н. Осъзнавам, че вероятно си сбърках професията newsm78 Но пък няма лошо нещо да ти е супер интересно, без да го работиш, нали така?
Виж целия пост
# 5
От една година!
Една приятелка ходеше, а аз се не се навивах!
Отидох един път и от тогава няма пропуск  Laughing
В "Тракия", 60 - класно!
Виж целия пост
# 6
Нищо не ми доставя удоволствие, ако не го върша със съпруга си. Заедно ходим по планините, заедно се катерим, всичко правим заедно. извън къщи нищо не ни носи удоволствие...
Виж целия пост
# 7
 Ходя на йога и след всяко посещение се чувствам като нов човек  Laughing Доставя ми  страхотно удоволствие и ме зарежда с положителна енергия
Виж целия пост
# 8
Добре де,а мъжете ви как приемат извънкъщните ви заниманията? С моя например не мога да изляза на глава. Харесах си един курс по керамика обаче не иска и да чуе, че ще ме няма всяка събота за около 4 часа. Не че като сме заедно правим нещо кой знае какво, но ме дразни това, че е толкова категоричен за нещо безобидно.
Виж целия пост
# 9
Ами аз...не извън къщи...но имам много странно хоби. Обичам да чета медицинска литература Embarassed Статии, справочници, научнопопулярни филми за анатомия, изследвания и т.н. Осъзнавам, че вероятно си сбърках професията newsm78 Но пък няма лошо нещо да ти е супер интересно, без да го работиш, нали така?
Правя абсолютно същото.
Виж целия пост
# 10
Всъщност...не...Интернетът и компютърът са ми вкъщи, основните ми хобита и занимания за извънработно време са на него. Тъй че - не. Смятам да запиша курс по астрология, който ще е извън къщи...Но не знам кога ще стане.
Виж целия пост
# 11
Не, не се занимавам с нищо извън къщи, а май трябва, пролетта и есента ходя да бягам в парка, защотото зимата и лятото нестава,зимата е студено за такива неща, а лятото пък е много топло. Ада ви попитам някой от вас мами тренират ли на лежанки, вдигате на тежести, боксова круша, каране на велосипед-нещо от рода...?
Виж целия пост
# 12
Степ аеробика,три пъти седмично,
хем спортувам,хем се чувствам така както мамите които ходят на народни танци,няма просто нещо което може така да ме  зареди и отпусне .Някой питаше как реагират съпрузите,за моя не е проблем,въпреки че трябва да гледа малката през това време.
Виж целия пост
# 13
От скоро ходя на фитнес, два пъти седмично. Поводът беше да вляза малко във форма, но се разтоварвам и психически. Връщам се вкъщи заредена  с енергия и добро настроение. А що се отнася до съпруга ми - той ме подкрепя безрезервно.
Виж целия пост
# 14
От скоро ходя на фитнес, два пъти седмично. Поводът беше да вляза малко във форма, но се разтоварвам и психически. Връщам се вкъщи заредена  с енергия и добро настроение. А що се отнася до съпруга ми - той ме подкрепя безрезервно.
Браво, еи аз ходих по едно време, но се оказах- защото нямах никакво време, сега като ми напомни мисля пак да започна да ходя...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия