kak се дава зехтина против колики

  • 10 714
  • 43
може ли някой да ми каже как точно се дава зехтина против колики и след колко време би трябвало да има ефект?
Виж целия пост
# 1
за пръв път чувам да се дава зехтин против колики
да не би да се маже коремчето с топъл зехтин за облекчаване на коликите?
Виж целия пост
# 2
сори за двойния пост, но искам да попитам и колко време е действал при вас, защото знам че лековете против колики действат до време седмица-две и после трябва да се търси нов вариант
Виж целия пост
# 3
Как може иzобЩо да си помислите на 19 дневно бебе да давате zехтин  #Crazy? Има достатъчно видове капки против коликите, обърнете се към педиатър! И престанете с теzи бабини диветини, в кой век живеете?!
Виж целия пост
# 4
може ли някой да ми каже как точно се дава зехтина против колики и след колко време би трябвало да има ефект?
Да не би нещо да си се объркала????За първи път чувам да се дава зехтин против колики! Shocked
Виж целия пост
# 5
не, дават се по няколко капки с храненето
Виж целия пост
# 6
Стоплете му коремчето с нещо.
Аз имах една торбичка с черешови костилки за това:)

Или капки, масажчета...
За първи път чувам за зехтин и аз.
Виж целия пост
# 7
Как може иzобЩо да си помислите на 19 дневно бебе да давате zехтин  #Crazy? Има достатъчно видове капки против коликите, обърнете се към педиатър! И престанете с теzи бабини диветини, в кой век живеете?!
Не съм съгласна много с теб защото мойта дъжеря имаше ужасни колики и давах какли ли не капки :Лефакс, Лефаксин, Експумизан, Саб, Инфакол, Бейбинос, топлила съм кърпи и НИЩО резултата НУЛА пищеше от колики нон стоп и един приятел ми каза за зехтина и чесно казано ефекта беше на лице.След около два пъти даване тя се успокои и стана едно доста по спокойно бебе.

Дава се по две-три капки преди ядене.При нас действа без прекъсване.
Виж целия пост
# 8
Това да се дава зехтин за пръв път го чувам.Нека майки,които знаят да кажат.Никога не е късно да научим нещо ново. WinkАз съм слагала топли пелени върху стомахчето на бебо,но ефекта беше временен.
Виж целия пост
# 9
Аз не бих експериментирала с бебе на 19 дена да му давам нещо по-различно от кърма или АМ  Peace
Виж целия пост
# 10
И аз за първи път чувам... newsm78 BlushНе бих дала.
Виж целия пост
# 11
Това аз сефте го чувам и не бих го пробвала. Как така зехтин на толкова малко бебче Shocked
Виж целия пост
# 12
Как може иzобЩо да си помислите на 19 дневно бебе да давате zехтин  #Crazy? Има достатъчно видове капки против коликите, обърнете се към педиатър! И престанете с теzи бабини диветини, в кой век живеете?!
Мамата пита "Как се дава зехтин против колики"!!!Задала е конкретен въпрос.Предполагам,че  знае в кой век живее.Не смятам,че е уместно да я нападаш така!!!
Имам син на 15г.,дъщеря на 13г. и бебе на 4месеца и мога да те уверя,че много от "бабините деветини" имат прекрасен ефект!!!
А относно въпросат: И аз знам,че се дават няколко капки преди хранене.
Виж целия пост
# 13
една позната ги слагаше в АМ , по същия начин както се слагат капките против колики
Виж целия пост
# 14
и аз за пръв път чувам, но мисля че няма да навреди на бебо ако не му помогне, то след баня като мажете със зехтин, то нали си смуче ръцете и го поема, ако е вредно нямаше да се маже бебо със зехтин,
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия