помпа за кърма на Дисни

  • 563
  • 8
Здравейте мамета!
Някой да е ползвал помпа за кърма на Дисни?
Защото я видях на цена 20лв, а е на същия принцип като ръчната помпа на Авент.
Имаше и на Чико - 25лв., пак е ръчна с шишенце отдолу, но се помпа чрез гумена помпичка и няма настройка за силата на вакума.
Виж целия пост
# 1
Да! Аз имам такава и съм доволна. Същата има и на Бертони - 17 лева е и я има в Кауфланд. /понякога свършва, но пак зареждат Simple Smile/. Изцеждах кърма само първите два месеца. Трудничко става, но май с всички ръчни помпи е така. За 10 мин изцеждах някъде към 60 мл. на най силното. На два пъти имах запушвания, но да си знаеш, че тях само бебетата ги оправят baby_neutral. Никоя помпа, дори тая за 120 лв Mr. Green. Ако нямаш проблеми тая помпа е супер! Съмнявам се, че Авента за 80 лева е много по-добър, но не смея да го твърдя, защото не съм го ползвала.
Виж целия пост
# 2
Аз не съм доволна от тях - купих 2 на Дисни и 1 на Бертони. Първите 2 (на Дисни) ми се износиха за по месец при по-интензивна употреба - 7-8 пъти на ден след всяко кърмене. А на Бертони не дърпа добре - може просто помпата да е дефектна. Общо взето за тези пари да си бях купила на Авент .... Просто за пореден път се убедих, че евтиното излиза скъпо.
Виж целия пост
# 3
моята помпа на дисни се оказа боклук. авентската е на същия принцип, но работи много по-добре.
Виж целия пост
# 4
Имаше и на Чико - 25лв., пак е ръчна с шишенце отдолу, но се помпа чрез гумена помпичка и няма настройка за силата на вакума.
Тази мен ме подлуди. По-неудачна покупка не мисля, че съм имала за бебешките дни.
Виж целия пост
# 5
По-добре си вземи на Авент, няма да съжаляваш! Peace Заслужава си парите, а в Продавалника доскоро имаше съвсем запазени и малко ползвани, на половин цена.
Виж целия пост
# 6
Ползвала съм такава помпа, но за 10-15 дни употреба и се с4упи.Според мен не са надеждни.Съветът ми е да се насо4иш към друга марка.
Виж целия пост
# 7
И аз много се чудих дали да не я купя....., но нали съм икономист човек и все подлагам на съмнение, как така две почти еднакви помпи /визирам Дисни и Авент/, ще имат толкова голяма ценова разлика...... newsm78 Мислих, мислих и реших, че понякога евтиното излиза доста по-скъпо и си купих тази на Авент. Е, по-добра покупка не съм имала.....Работи безотказно.....После прочетох доста негативни отзиви за Дисни......
Моя съвет: вземи си Авент - инвестицията си заслужава, а после може и да я продадеш.
И още един: аз мойта Авент си я купих от продавалника за 40 лева, тъй че дет 20, там и 40 лева и това е вариант.
Виж целия пост
# 8
Имах помпа на "Дисни".Взех си я, защото е на принципа на "Авент"-ската.Ползвах я повече от година без проблем.При мен гърдите в началото бяха като камъни и до 2,5 м. изцеждах след кърмене.Помогнала ми е и за няколко запушени каналчета  Wink
Сега имам една на "Камера", съвсем обикновена, струва 3лв.С гумена помпичка е.Пак ми върши работа.Преди седмица отпуши поредното зашушено каналче.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия