Каква пинсета?

  • 3 904
  • 37
Искам да си купя хубава пинсета за веждите,но от всички тук,незная коя ще е най-удачна newsm78 http://concord.bg/
Ако сте пазарували - моля,споделяйте.
Предварително,благодаря  bouquet
P.S. Пинсетите са в раздел декоративна козметика/инструменти за лице.
Виж целия пост
# 1
Препоръчвам ти да си вземеш на TITANIA много са добри  Wink
Виж целия пост
# 2
Аз имам на Solingen, но не съм особено доволна Confused
Виж целия пост
# 3
Черна някаква,куче марка,80 ст.,перфектна.
Виж целия пост
# 4
Записче  Simple Smile
От доста време си имам една която ми вършеше чудесна работа, но нещо се изтъпи ли незнам и вече определено мога да кажа, че не е това което беше.....та и аз тези дни се чудех каква ли да си купя, така че темичката ми е добре дошла за да събера и аз малко инфо  Wink
Виж целия пост
# 5
Препоръчвам ти да си вземеш на TITANIA много са добри  Wink

 Peace,всички продукти са им супер.
Виж целия пост
# 6
Аз имам на Solingen, но не съм особено доволна Confused

На Solingen има голям избор на пинсети и може би не си улучила модел който да ти е удобен.   Thinking  Аз също ползвам на Solingen и съм много доволна от тази която имам  Peace
Виж целия пост
# 7
Solingen ползвам и съм много доволна, предполагам и Titania са добри, все пак това е просто една пинсета.
Виж целия пост
# 8
Препоръчвам ти да си вземеш на TITANIA много са добри  Wink

 Peace,всички продукти са им супер.
И аз съм за TITANIA. Peace
Виж целия пост
# 9
имам една от 1,20 и една на Титания.е,не намирам разлика.просто трябва да улучиш модела
Виж целия пост
# 10
Aз съм свикнала с тези от швейцарските ножчета- едни мънички и много тънки. Перфектни са ми, много добре хващат. С другите не успявам хубаво да си почистя веждите, защото косъмчетата са ми много тънички  Crossing Arms И загубих вече три такива пинсетки, последната вчера  Cry
И ще трябва някаква друга да си взема ама много ме е яд.. как може да ги губя така #2gunfire
Виж целия пост
# 11
Моята е SOLINGEN и съм страшно доволна Hug
Виж целия пост
# 12
Имам и solingen,имам и такава от ''всичко по лев''.И двете ми вършат еднаква работа.
Виж целия пост
# 13
Аз ползвам една още от времето на социализЪма - "Чапла", мисля, че е чешка или полска. Идеалната пинсета. Пробвала съм с други марки, но не мога да им свикна, не са ми удобни.
Виж целия пост
# 14
Аз имам ползвам една миниатюрна на Ланком, от комплект за вежди е. В началото ми беше странно, как може да има такава малка пинсета, но свикнах и вече големите не са ми удобни. Имам все пак една голяма на Солинген, добра е според мен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия