За бибите?

  • 688
  • 14
Искам да Ви попитам през какво време сменяте бибите с нови?Ползвам всичко на Авент.

Благодаря предварително   bouquet
Виж целия пост
# 1
На около 3 месеца сменям.За залъгалките говорим нали newsm78
Виж целия пост
# 2
на около 3 месеца доколкото знам,ние я ползвахме само докато заспим така,че можеше и на по дълъг период
Виж целия пост
# 3
Силиконовите са откарвали у нас и даже година.
Каучук до 6 месеца.
Не робувам на превземки и втелясване  Wink
Виж целия пост
# 4
Ползвам само каучукови биберони и залъгалки и ги сменям често - не ги стерилизирам, но се развалят бързо   33uu
Виж целия пост
# 5
ползвам силиконови- сменям на около 3 месеца
Виж целия пост
# 6
Сменям ги на 2-3 месеца,понякога и по-често.
Каучуковите за почват да лепнат и миришат много странно. Sick
Виж целия пост
# 7
На силиконови сме и то точно определена форма и марка,други не иска и се сърди!  Laughing Веднага хвърлям ,щом прогризе дупчица. До сега сме сменили поне 60 и винаги имам на разположение около 10 -тина. Само моето дете ли е такъв бибозависим потребител или и други има като нас!?  Laughing
Виж целия пост
# 8
много често.
Всеки месец купувам поне по 3
Тя ги пуска на земята докато е в количката, и ако не е защипана с нещо.... ooooh!
Скоро, докато ги стерилизирах бяха 8, само след седмица останаха 2  Whistling
Виж целия пост
# 9
Аз сменям ако се наложи, нямам определени срокове, ползвам силиконови.
Виж целия пост
# 10
аз съм чувала че шишета биберони залагалки се сменят на 3 месеца.
Виж целия пост
# 11
бибата ни е само за сън и я имамаме от около 5 месеца, предната я загубихме!че не виждам защо да я сменям!и без това скоро смятам да я разкарам окончателно!
Виж целия пост
# 12
Каучуковите се захабяват по-бързо от силиконовите на около 3 месеца е препорачително. :
Виж целия пост
# 13
на шишетата на 3 месеца ги сменям , а залъгалка не ползваме защото бебка не иска Simple Smile




Виж целия пост
# 14
На 2.5 - 3 месеца , и на шишето също. Ползвам Аvent , и съм много доволна  Peace
п.п  на опаковките пише  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия