Деган-а

  • 704
  • 9
Здравейте исках да се консултирам с вас за деган-а. Взимам по едно хапче на ден от 2 седмици насам, това което ме притеснява е че чувам различни мнения за него. Знам че щом лекарят ми го е предписал е добре да го взимам, но питам за собственно успокоение. Има ли възможност да навреди на бебо и на мен все пак е хапче и е химия някаква. Кажете вашето мнение или опит с него Simple Smile
Виж целия пост
# 1
На мен ми бяха предписали "церукал"
Доколкото знам  "Деганът"  е по-ефективен ако се слага инжекционно.
Виж целия пост
# 2
Да и аз така съм чувала, при мене хапчето ми помага за няколко часа, ама и аз не смея да пия повече от едно на ден. Лекаря ми каза да го пия ако повръщам повече от 3 пъти.
Виж целия пост
# 3
аз го пиех,щото повръщах доста Mr. Green,не се тревожи - имам живо и здраво бебече  bouquet
Виж целия пост
# 4
И аз пих деган в началото на бременността,защото ми беше много лошо и много повръщах. Надявам се да не е навредил на бебето.
Виж целия пост
# 5
tedy2 да ти е живо и здраво винаги Simple Smile Мерси за успокоението Simple Smile
Виж целия пост
# 6
няма нищо вредно в него и аз го пиех в началото на бремеността когато повръщах и то по 3-4 хапчета на ден и на инжекции ми го слагаха спокоино може да си го пиеш.
Виж целия пост
# 7
Благодаря на всички ви.Сега съм много по-спокойна Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Здравей, Aquariel. дано това да те успокои - аз пиех деган с шепи - 3 пъти дневно всеки ден в продължение на 4 месеца - и в крайна сметка родих едно здраво и жизнено момиченце! Пожелавам ти и при теб да е така! Лека бременност и леко раждане   bouquet
Виж целия пост
# 9
Супер dani_tg2 значи няма страшно Simple Smile Оддъхнах си. Нали знаете какви неща може да минат през главата на една бременна жена Simple SmileЖелая ви всичко хубаво. Да са ви живи и здрави малките съкровища Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия