Изпирате ли новозакупените дрехи?

  • 10 834
  • 233
Много съм спорила познати и за това искам мнението ви.
Изпирате ли ги или направо обличате?
Виж целия пост
# 1
първа опция
Виж целия пост
# 2
Много ми е интересно някои ще каже ли не  Joy
Това гласуване е безсмислено според мен   bouquet
Виж целия пост
# 3
Да, винаги!
Виж целия пост
# 4
Да.Винаги. wash hang newsm10
Виж целия пост
# 5
Да, но първо внимателно прочитам инструкциите за пране на етикета.
Виж целия пост
# 6
Отговорих с ДА, но мисля, че анкетата не е съвсем прецизна: от пуловер по-връхно (вкл.пуловера) не пера.
Виж целия пост
# 7
Aми да си призная,че понякога не Blushпросто нямам търпение да си облеча дрехите които съм купила,но има и такива случаи,в които съм го правила!
Виж целия пост
# 8
Не винаги....  Rolling Eyes
Защото 4есто се слу4ва да си купя примерно дънки,блуза,яке.....от един и същи магазин и разбира се нямам търпение да се фръцна с новият 4еиз дрешки...излизам от магазина направо преобле4ена от горе до долу!
А за бельо ако става дума....разбира се,4е първо пера!
Но за дрехи,особенно ме гони мания за дънки....Както в4ера,направо си останах с тях!
Много ми е интересно някои ще каже ли не  Joy
Това гласуване е безсмислено според мен   bouquet

Ето,4е аз казах,не!
Посмейте се сега! Mr. Green
Виж целия пост
# 9
   Задължително. Не пера единствено палтата Simple Smile Имам приятелка, която работи в склад за дрехи на едро, внос от Турция  -  тя ми каза:" Винаги пери!". Дрехите преди да дойдат в магазина са били по складове, камиони, един господ знае къде са се въргаляли.
Виж целия пост
# 10
Зависи. Какво странно има да облечеш дреха направо от магазина? Костюмите си за работа например никога не ми е хрумвало първо да ги занеса на химическо и после да ги нося Laughing Връхни дрехи също. Пера основно бельото, трикотажните блузки, такива работи.
Виж целия пост
# 11
преди години не го правех от невежество,но сега определено го правя дори и само с вода и омекотител.Само костюмите не пера предварително.
Виж целия пост
# 12
Не винаги....  Rolling Eyes
Защото 4есто се слу4ва да си купя примерно дънки,блуза,яке.....от един и същи магазин и разбира се нямам търпение да се фръцна с новият 4еиз дрешки...излизам от магазина направо преобле4ена от горе до долу!
А за бельо ако става дума....разбира се,4е първо пера!
Но за дрехи,особенно ме гони мания за дънки....Както в4ера,направо си останах с тях!
Много ми е интересно някои ще каже ли не  Joy
Това гласуване е безсмислено според мен   bouquet

Ето,4е аз казах,не!
Посмейте се сега! Mr. Green





  love001
Виж целия пост
# 13
Изпирам всичко, с изключение на чорапите.
Виж целия пост
# 14
Задължително ги изпирам!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия