Хваща ли къната върху боя?

  • 15 818
  • 26
Мили, мами, да ви питам и аз нещо Wink
Знам, че боята върху къна не хваща, но на мен ми хрумна сега, че искам да имам катранено черна коса .., но да не постигна ефекта с боя, а с къна..
Та въпроса ми е хваща ли къната върху боя, защото аз до скоро за период 6-8 месеца се боядисвах, но от 4 месеца вече не съм, но, естествено имам още боядисана коса..
П.С - Чудя се дали темата е за тук, но съм нова и ...неориентирана Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
От фризьорката си съм чула, че къна върху боя може да хване (зависи от цвета) но след къна, боя не хваща. Но не съм опитвала.
Виж целия пост
# 2
Би трябвало да стане, според мен. Не говоря от личен опит, просто изразявам мнение.
Друг е въпросът, че ако не се харесаш или ти омръзне, няма какво да направиш, освен да отрежеш къносаното, докато с боя нещата са по-лесно поправими. Просто ако не си абсолютно сигурна, че искаш черна коса, по-добре си вземи някакава боя, поне за начало, а по-нататък винаги можеш да минеш на къна, ако искаш
Виж целия пост
# 3
Не хваща! /личен опит/
Виж целия пост
# 4
Зависи. Ако си по-тъмна и искаш червен оттенък -става
Виж целия пост
# 5
от опита ми на 16 годишен фризьор,ти казвам със сигурност,че върху боя ще те хване къна и още повече ,че не си се боядисвала отдавна.Препоръчвам ти къна черна на Арома много е силна и става страхотен черен цвят и все още не са я развалили,аз също се боядисвам от много години черна,ту с къна,ту с боя и сега мисля да сложа къна,за да ми се заздрави косата след раждането Peace
Виж целия пост
# 6
Вече почти месец и половина се правя с къна,като преди това все боя съм ползвала.Хваща си супер даже.И косата ми се сгъсти малко и не се притеснявам че я тровя с химикали. bowuu
Виж целия пост
# 7
Хваща и още как  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Хваща Peace
Виж целия пост
# 9
би трябвало да ти хване,особенно щом е 4ерна.
Виж целия пост
# 10
Зависи от косата според мен.Преди години доста често сменях цвета на косата си.На мен ми хваща и къна след боя,и боя след къна.Никога досега не съм имала проблеми с това.
Виж целия пост
# 11
Къна върху боя хваща, но си помисли добре защото после боята не се хваща върху къна  Peace
Виж целия пост
# 12
от опита ми на 16 годишен фризьор,ти казвам със сигурност,че върху боя ще те хване къна и още повече ,че не си се боядисвала отдавна.Препоръчвам ти къна черна на Арома много е силна и става страхотен черен цвят и все още не са я развалили,аз също се боядисвам от много години черна,ту с къна,ту с боя и сега мисля да сложа къна,за да ми се заздрави косата след раждането Peace

съгласна,но и индийската на Хенна е много хубаво гарваново черно,аз съм се правила  Peace
Виж целия пост
# 13
Добре, вие какво ми препоръчвате, да се направя гарваново черна първо с боя и ако се харесам да се направя после с къна, така ли? newsm78 Звучи логично, но аз нали уж повече не исках да се боядисвам ...
Да ви дам ли снимки да дадете мнение дали ще ми отива? Thinking Praynig
Виж целия пост
# 14
Е, ти си решаваш какво да направиш, просто това, което сме ти написали, е да имаш предвид трудното (на не кажа невъзможно) сваляне на черната къна, ако правиш драстична смяна на цвета и ако има и малка вероятност да не се харесаш с черния цвят.
На мен лично ми е прекалено силен този цвят и смятам, че отива на много малко жени - повечето си слагат по 5-10 години отгоре с него, та затова те съветвам да си предпазлива.
Както и да решиш да постъпиш, ти желая успех
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия