Какъв хляб и от кога?

  • 413
  • 3
Захранихме Тонино сравнително късно - на 5 месеца. (До тогава само на кърма.) Вече похапва много различни зеленчуци и плодове, опитвал е риба. Въвеждала съм всички нови храни през 3-4 дена. Не е проявявал алергии и нямаме алергии нито аз, нито таткото (само към прясно зеле бил алергичен таткото, ама май просто не го обича  Laughing).  Чудя се какъв хляб да дам на беб4о и дали няма да направи някаква реакция я към мая, я към меласата. Сами си правим хляба и мога да регулирам сол и т.н. Всякакви идеи са добре дошли.
Виж целия пост
# 1
Глутена го въведох на 11 месеца.
Хляб още не съм давала.. 2 пъти пробвах - повръща после цяла нощ  ooooh!
Определено реакцията е към нещо в хляба - мая или кой знае каква щуротия "подобрителна" ..
Ей го на - мойто си яде овесени ядки, кус-кус, грис.. Обаче нещо тестено да не накуси - само като му го покажа, дори и да го лапне някак - веднага плюе Sick Яно му е за банички явно Crazy

Щом сама го правиш мисля, че не би трябвало да е проблем. Ако си решила да въвеждаш глутена - пробвай Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Духи, защо не пробваш с домашно приготвен хляб в началото? Хем ще знаеш какво има вътре, хем като ти замирише къщата, ммммм Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Бу, не ще бе  Crazy
Пробвала съм - пекла съм му, със сода, с мая, със сирене (че го обожава), без.. Само като помирише - Не, не не - и бяга  Rolling Eyes И с бисквитите същата работа - само тия оризовите сухари яде. Закуска, обикновени, бебешки, кви ли не - нито иска да ги гизе, а ако ги усети в кисело мляко, или с плодове, или както и да се опитам да ги пробутам - още първата лъжица като лапне и плюе.
Не мисля, че губи нещо чак толкова, при условие, че яде под друга форма всякакви зърнени култури (вкл. и пшеница). А и на наддаването не му се отразява хич - качва си кат пич, колкото и да му крия хляба  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия