Помощ, камъни в жлъчката!

  • 1 079
  • 6
Здравейте, сигурно се повтарям с някои други теми, но ви моля за съдействие.
Откриха ми камъни в жлъчката. При 5 см жлъчка 4.1см са камъните сумарно  Cry .
Готова съм да я отстраняване, но имам нужда от препоръка на някой лекар, при който сте се оперирали.
Четох, че във ВМА има добри специалисти. Моля за някакви имена и координати.
Апропо, аз съм от Бургас и за нищо на света не искам тук да се оперирам  #Cussing out. Само ще ви кажа, че вече втори месец след раждане лекувам хроничен гастрит след направени рентген, фиброгастроскопия, и т.н. без ефект и без нужда както се оказа  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Записвам се да следя темата.През юни при профилактичен преглед ми откриха камъни в жлъчката,два много малки.За момента нямам оплаквания.Предписаха ми Цинарикс /билкови таблетки/ и ми казха поне месец да го пия и да отида пак.Но съм толкова несериозна,че няма накъде.
Засега не се налагало оперативно лечение,това към юни месец.
Виж целия пост
# 2
Мен ме оперираха във ВМА миналата година по това време. Махнаха ми жлъчния мехур, сега съм добре да чукам на дърво. Ето линк ъкм моята тема от миналата година, аз направо минах през ада от некадърни лекати тук в Търново http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=119819.0
Виж целия пост
# 3
Мъжът ми претърпя операция на жлъчката преди 3 месеца. Оперираха го в Пирогов - безкръвна операция (лапароскопия), оперира го д-р Олег Чолаков от Първа хирургия - много добър хирург, специалността му е точно това - холецистити и панкреатити - специализирал е в продължение на няколко години в Германия. Много сме доволни, мъжът ми се възстанови много бързо, въпреки че операцията му не беше много лесна - оказа се, че жлъчката му е пълна с гной. Единственият недостатък на този вид операция е, че е платена.
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви много момичета за информацията!   bouquet
Виж целия пост
# 5
Мен ме оперираха във ВМА миналата година по това време. Махнаха ми жлъчния мехур, сега съм добре да чукам на дърво. Ето линк ъкм моята тема от миналата година, аз направо минах през ада от некадърни лекати тук в Търново http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=119819.0

Пипилота, можеш ли да ме насочиш към някакъв лекар, т.к. нямам никакви препоръки и координати?
Виж целия пост
# 6
Ами мен ме оперира д-р Сергеев, но нямам негови координати.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия