Менструация след раждането

  • 1 534
  • 36
Здравейте! Интересува ме по колко дни ви беше менструацията след раждането, защото на мен ми дойде на третия месец след раждането, но продължава вече 8 дни и се притеснявам дали е нормално. Как беше при Вас?
Виж целия пост
# 1
На мен ми дойде на деветия месец и си ми беше нормална (4-5 дни).
Виж целия пост
# 2
На мен също ми продължи по-дълго и по-обилно от друг път.За това мисля,че е нормално.
Ако все пак се притесняваш много-кажи на лекарят си за това.
Виж целия пост
# 3
при мен също се удължи, преди ми беше по 5 макс. 6 дни, а сега вече е по 7-8 дни
Виж целия пост
# 4
Има доста теми по този въпрос пусни в търсачката и ще ги намериш.
Виж целия пост
# 5
при мен както обикновено - 3 дни newsm10
Виж целия пост
# 6
И на мен ми дойде на 3 месец след раждането,но си ми продължи пак 7 дена както обикновенно,но беше много обилно.
Виж целия пост
# 7
Първата менструация след раждането беше най-обилна, втората и третата - малко по-кратки и се нормализира постепенно, сега е  като преди раждането.
Виж целия пост
# 8
Първата ми менструация след раждането ми беше 9 дни супер обилна.Втората както обикновено даже без болки.
Виж целия пост
# 9
Напълно нормална менструация,както преди да забременея.Единствената разлика е, че нямам никакви болки.
Виж целия пост
# 10
Около 9 месеца след раждането ми дойде.
първият път доста обилно и около 6 дни, после се нормализира. Така че не се стряскай, нормално е. Peace
Виж целия пост
# 11
И на мен ми дойде около третия месец след раждането, въпреки че още кърмя.. Беше доста оскъдна и продължи 3-4 дена.  Peace
Виж целия пост
# 12
Дойде ми 7 месеца след раждането, никаква разлика отпреди не усетих. Peace
Виж целия пост
# 13
Дойде ми 4 мес. след раждането, на фона на изключително кърмене Confused
Както преди - 6-7 дни, но с по-леки болки отпреди да родя Wink
Виж целия пост
# 14
3 месеца след раждането, точно 1 година след последната менструация. продължих да кърмя още 2 месеца след това
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия