спиране на кърмата

  • 731
  • 12
Здравейте! Има ли ту княкоя мама, на която се е наложило принудително да си спира кърмата. Интересува ме след като не трябва да се цедиш, за да спре кърмата, какв остава с тази, която се е събрала в гърдите и твърдите бучки, които се образуват. Сами ли се разнасят?
Виж целия пост
# 1
Консултирай се с лекар.Има хапчета за спиране на кърма.
Виж целия пост
# 2
именно лекар ми назначи хапчетата, които да пия и каза да не се цедя, но ми се иска да чуя опита на някоя майка
Виж целия пост
# 3
На мен ми казаха да не се цедя, само ако има нужда  и станат твърди гърдите. Тогава трябва съвсем маллко - само да ги облекчиш.
Виж целия пост
# 4
В библиотеката има доста информация по въпроса Grinning
Виж целия пост
# 5
Аз си спрях кърмата със стягане(не препоръчвам)-щото ме беше страх да не напълнея допълнително от хаповете Crazy
Виж целия пост
# 6
аз си спрях кърмата с две хапчета достинекс, обаче аз я спрях още преди да ми слеза
Виж целия пост
# 7
Посети Библиотеката на кърмаческия форум.А доколкото ми е известно може малко да се изцеждаш,ако са ти напрегнати гърдите,но само колкото да те облекчи
Виж целия пост
# 8
Спрях си я с Бромокриптин.
Но за всякакви подобни действия се консултирай с лекарят си Peace

Виж целия пост
# 9
Ако не е наложително да спре веднага, по-добре не пий хапчета. В библиотеката на кърмаческия форум има информация.
АЗ първия път си я спрях с хапчета, но те имат много странични ефекти, поне при мен беше така. Сега , втория път я спрях постепенно, без хапчета.
Изцеждаш по малко, колкото да не са ти напрегнати гърдите, и всеки ден увеличаваш интервала между изцежданията.Така постепенно кърмата спира. При мен стана за една седмица.
Виж целия пост
# 10
Спрях си кърмата с 5 хапчета Достинекс.Цедях се по малко само за да облекча напрежението,защото ставах на буци-мисля че ти си като мен,доколкото обясняваш.Притеснявах се ужасно,но нямаше проблеми-не съм се запушвала,не съм се пристягала Naughty-само си слагах и денем и нощем по-стегнат сутиен.
Цедях се по малко и кърмата постепенно си спря сама.
Виж целия пост
# 11
Ако не е наложително да спре веднага, по-добре не пий хапчета.  Сега , втория път я спрях постепенно, без хапчета.
Изцеждаш по малко, колкото да не са ти напрегнати гърдите, и всеки ден увеличаваш интервала между изцежданията.Така постепенно кърмата спира. При мен стана за една седмица.

и аз си я спрях без хапчета за около седмица, лекар ми е казвал че е по-добре без.
Виж целия пост
# 12
 И аз съм така и се чудя дали да пия това хапче за спиране на кърмата. Но никой не ми обясни за страничните ефекти. Сега ще посетя кърмаческия за да видя как стоят нещата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия