Каква паста за зъби?

  • 437
  • 8
Имаме 4 зъбчета и си купихме четка и паста Аквафреш кидс, но на нея прочетох, че не трябва да се поглъща, за това я смених със Вадемекум.Вие какво мислите?
Виж целия пост
# 1
мисля,че си направила добър избор Peace
Виж целия пост
# 2
Каквато и паста да е(детска разбира се)няма как да не се поглъща,поне в началото.Докато се научи да я изплюва и жабурка с вода колко паста ще си хапне... Crazy
Но не се безпокой-те за това са детски пастите,защото и това е предвидено Wink
Виж целия пост
# 3
детските пасти не са вредни за поглъщане. моят щурчо изсмуква първо пастата от четката и после търка  Laughing  понякога му давам допълнително  Laughing Laughing
Виж целия пост
# 4
Между бебешка паста за зъби и детска има разлика. След като пише че не трябва да се поглъща значи е детска, Ненедент е бебешка и може да се поглъща според мен това трябва да е първата паста за зъби на бебенцата. Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Знам, но аз живея в малък град и е много трудно да открия нещо,каквото и да било по-във крак със времето-не, че не съм опитвала Mr. Green
Виж целия пост
# 6
мисля , че не са вредни за поглъщане  Peace Пък и ние колко си хапваме като си мием зъбките newsm78
Виж целия пост
# 7
детските пасти не са вредни за поглъщане. моят щурчо изсмуква първо пастата от четката и после търка  Laughing  понякога му давам допълнително  Laughing Laughing

 Joy Joy Joy Моят е същия. Wink

В момента ползвам на Elgydium-горски плодове.Мноооооооого я обича. Laughing
Виж целия пост
# 8
Имаме 4 зъбчета и си купихме четка и паста Аквафреш кидс, но на нея прочетох, че не трябва да се поглъща, за това я смених със Вадемекум.Вие какво мислите?

Вдемекум имат със и без флуор, ако си взела тази, която е БЕЗ, значи си направила правилният избор  Peace Безфлуорните пасти могат да бънат поглъщани без проблеми  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия