Children's Place

  • 900
  • 12
Мили мами,реших да се обърна към вас,понеже видях че разисквате темата за "пазаруването от Ларедута",та ако се намери някой да ми обясни пък ,как става пазаруването от Children's Place,регистрирвам се а на края ми показва мойя адрес и под него USA ,нещо не се справям,и какъв е този zip code newsm78,ще съм ви много благодарна,ако ме "светнете" Mr. Green
Виж целия пост
# 1
Не доставят до България.
Виж целия пост
# 2
ами една мама от Продавалника,предлагаше жилетка порачвана от този сайт
Виж целия пост
# 3
Най-вероятно й е била изпратена от Щатите, едва ли я е поръчвала сама.
Виж целия пост
# 4
Жалко,има толкова красиви неща Sick
Виж целия пост
# 5
Въпрос на вкус. Особено момчешката мода не блести с особени качества. Иначе са здрави и издържат дълго в пералнята  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
  Аз пазарувам ишлемета на The Place, доволна съм, имам страхотни находки, харесвам най-вече дънките им. Имам и от Щатите, но са ни подаръци, нямам идея как могат да се поръчват от тук, а и честно казано ми се струва сложно, все пак и тук има избор, ако човек обикаля - на мен ми е хоби да търся и намирам интересни неща, не само детски, за себе си също. Sunglasses
Виж целия пост
# 7
от едно провинциално градче съм,нямам достъп до големия град и за мен е по лесно да пазарувам от тук онлайн,така че се надявах да носим и Children's Place,благодаря все пак момичета
Виж целия пост
# 8
nonna, от къде пазаруваш ишлемета на The Place? Аз днес намерих блузки в магазин 1 лев в Русе, и то точно за 1 лев. Много ги харесах.
Виж целия пост
# 9
nonna, от къде пазаруваш ишлемета на The Place? Аз днес намерих блузки в магазин 1 лев в Русе, и то точно за 1 лев. Много ги харесах.
а какви са тези блузки? и в кой магазин по точно си ги намерила?
Виж целия пост
# 10
Момичета от френския сайт на Ларедут можете да поръчвате.Има  доставка до България
Виж целия пост
# 11
nonna, от къде пазаруваш ишлемета на The Place? Аз днес намерих блузки в магазин 1 лев в Русе, и то точно за 1 лев. Много ги харесах.

В Пинокио съм намирала, а последно дънки купих от магазинчето на Доспат, което по принцип се води Outlet на Bondi, но имат и ишлемета на разни американски марки. Купувала съм и от един детски магазин на края на Витошка, до Южния парк, но беше преди повече от година сигурно, не съм ходила скоро в този район - от там бях взела две блузи, колко пране, колко носене, доволна съм много. Не мога да кажа, че ми е любима марка, но купувам заради качеството.
Виж целия пост
# 12
nonna, от къде пазаруваш ишлемета на The Place? Аз днес намерих блузки в магазин 1 лев в Русе, и то точно за 1 лев. Много ги харесах.
а какви са тези блузки? и в кой магазин по точно си ги намерила?


Магазинчето е на прелеза до Кооперативния пазар. Продават както китайски и турски, така и неща, шити в Бг (видях и Gap даже). Докато им се радвах, видях че някои имат дупчици или петна, значи са бракувани. Но има и напълно сносни според мен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия