И отново за пижамките на Дисни

  • 8 229
  • 89
Да възродим старата тема,откъде мога да купя пижамки на Дисни с дълъг ръкав.
Знам че има в търговсцки център Кондор в Младост,но ми е малко далече да отида до там и да разбера,че няма това което търся.Така че помагайте.
Предпочитаните мотиви са Мечо пух и Мики Маус.....
Виж целия пост
# 1
записвам се да следя темата...
Виж целия пост
# 2
аз купих от едно магазинче на бул.Ситняково точно с/у ул.Оборище.
Виж целия пост
# 3
аз купих от едно магазинче на бул.Ситняково точно с/у ул.Оборище.
за съжаление и там ми е неудобно да отида.
С какваа картинка и за какви пари,ще споделиш ли?
Виж целия пост
# 4
Да възродим старата тема,откъде мога да купя пижамки на Дисни с дълъг ръкав.
Знам че има в търговсцки център Кондор в Младост,но ми е малко далече да отида до там и да разбера,че няма това което търся.Така че помагайте.
Предпочитаните мотиви са Мечо пух и Мики Маус.....
Вчера си купихме така с Доналд Дък и още една много сладка от един  детски магазин на Ангел Кънчев 26 с много сладки неща, но него доколкото разбрах ще го затварят след 2 дни.
В кой район си всъщност?
Виж целия пост
# 5
Пижамки на Дисни съм купувала от един детски магазин на Борово,както и от друг до Фантастикото на Бъкстон.
Виж целия пост
# 6
Пижамки на Дисни съм купувала от един детски магазин на Борово,както и от друг до Фантастикото на Бъкстон.
кажи по подробно за тези магазини,те са ми удобни:)
Виж целия пост
# 7
аз купих от едно магазинче на бул.Ситняково точно с/у ул.Оборище.
за съжаление и там ми е неудобно да отида.
С какваа картинка и за какви пари,ще споделиш ли?

Ами с принцесите на дисни за 10 лв
Виж целия пост
# 8
Единия магазин е на самия пазар на Борово /с плодовете и зеленчуците/.Те са два един до друг детски.Като застанеш с лице срещу тях този в дясно.В него продават само дрехи и малко играчки.В другия има козметика,раници,пиша за да не ги объркаш.Но съм купувала пролетта.
Този при Фантастикото е под кооперация.Пак са два магазина,единия е с български дрехи,а този е с ишлемета,краен магазин се пада.Пак през пролетта съм купувала.
Дано си ме разбрала!Успех!
Виж целия пост
# 9
Разбрах те,благодаря ти!Ще мина тези дни да проверя.
Виж целия пост
# 10
А някой може ли да даде инфо и за Кондор в Младост?
Виж целия пост
# 11
Ами аз живея близо до Кондора,но мноооого рядко съм влизала там. Освен това до скоро го ремонтираха, но ако не забравя тия дни ще вляза да погледна какви са тия пижамки Дисни, та такова търсене пада.
Виж целия пост
# 12
Днес мъжа ми е бил там,взел е две пижамки за 18лв общо,но са до изчерпване на количествата и почти нищо не е останало,казали са му че новите вече идват на 25лв бройката и сигурно няма да зареждат.
Виж целия пост
# 13
А на Борово ходи ли?Нямаше ли?
Виж целия пост
# 14
Не съм Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия