Злоядо дете

  • 1 029
  • 1
Д-р Нивеа Бейби здравейте. Hug
Детето ми е злоядо.На 10 месеца сме вече и съм въвела сутрешно,обедно ,следобедно и вече от скоро и вечерно хранене иначе сме още на кърма.Но когато започва храненето с друга храна и адът за мен започва.Какво ли не съм пробвала но усехът ми е плачевен.Напоследък не иска и да суче имам чувството че май се отбива.Храним се единствено/с кърма/ само в сънено състояние.Кърмата ми значително е намаляла и в случаите в които не яде нищо понякога не мога и да му дам и да суче.Изобщо вече ми се плаче. Cry
Какво да му дам за да прояде?В страшна безизходица съм.От едно ядене яде не повече от 10 лъжици.На килограми сме в долната граница и много се притеснявам че така няма да наддава добре.Моля ви дайте ми някакъв съвет защото вече съм на ръба..... на нервна криза.Опитавала съм да му давам и от нашето ядене но не хапва много.Няколко хапки и това е а така не може да се засити достатъчно.
Моля ви помогнете ми... Praynig
Виж целия пост
# 1
Здравейте! Можете да опитате с Апетон, комбиниран препарат с витамини, минерали и пчелно млечице- 2 х 2 мл. Повишава апетита, желанието за хранене и имунната система.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия