Гледахте ли за извънземното същество в Аспарухово?

  • 15 899
  • 186
Хванах края на репортажа по Бтв за някакво извънземно на едно дърво го бяха снимали. Някой гледа ли репортажа?
Освен, че ще ходиме до луната и извънземните си търсели жени и деца в България!  Crazy
Виж целия пост
# 1
Гледах края на материала и не съм разбрала, че е в Аспарухово. Явно е обиколило цяла Варна - бяха го виждали в Каменар, в Максуда... Маркрит ти не си ли го виждала вечер да броди по вашите улици?  Mr. Green

Виж целия пост
# 2
ъ  newsm78
Вие сериозно ли?
Извънземно? Във Варна?
Снимано на дърво?
Добре, че не гледам тв.
 Crazy
Виж целия пост
# 3
Стана ми интересно понеже дадоха и 1 снимка, на нея ясно се виждаше, че е страно същество със сигурност не приличаше на човек...
Виж целия пост
# 4
Какво? И аз не съм видял таквоз нещо. По днескашното ли? Ще гледам в двадесет и два (22) часЪ  Shocked
Виж целия пост
# 5
Сега, само дано някой не се изцепи, че това е бащата на бебето на Сашка Васева, че щ я оплескаме съвсем.
Виж целия пост
# 6
Око да пипне, ръка да види. Crossing Arms Га го аутопсират съществото, пак ще поговорим евентуално.
Виж целия пост
# 7
Не че приличаше на човек, по-скоро на някакъв скелет с ясно очертани крайници, лице, очи, ... покатерено на едно дърво, надничаше иззад клоните.
Виж целия пост
# 8
Сега, само дано някой не се изцепи, че това е бащата на бебето на Сашка Васева, че щ я оплескаме съвсем.

 hahaha

Е, то май за първото и дете развиваше подобна теория
Виж целия пост
# 9
Ай, стига бе  smile3555
Виж целия пост
# 10
Абе това е стара новина, бре! То това чудо от 'га обикаля ехееееей. Ма пусто що все не може да си намери жена и деца от нашенските?
Ще дойде и в София, така да знаете.
Виж целия пост
# 11
Ма пусто що все не може да си намери жена и деца от нашенските?
Е, ти пък! Ашраф за няма и седмица се срещна, залюби длибоко и задоми - има шанс и то!
Виж целия пост
# 12
На Ашраф работата беше нагласена и не от него. Горкия, сигурно още вярва в любовта от пръв поглед и щастливата случайност.  Thinking
p.p. Те пък от къде разбраха, че извънземното е мъжко, че си търсело булка, а? A?  Crossing Arms
Виж целия пост
# 13
Шушоне....това да не е жена му на онова другото?
Да е дошла да си го прибере?

Чакам да пусне тема в ДиС...
Виж целия пост
# 14
 Joy
Не знам, ама гледам днес народът масово изкупуваше "Нощен труд", щото чело на вестника беше за зорът на извънземното да си намери гадже във Варна  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия